Bilim Kurgu Kitapları

Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap PDF indir

Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robin Wasserman tarafından kaleme alınan Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap kitabını 9786051862385 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap kitap özeti, Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap pdf oku, Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap yandex, Robin Wasserman e-kitap pdf, Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap PDF Drive, Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap PDF Oku

Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap Kısa Özet

Kazadan önce, Lia Kahn mutluydu.

Kazadan önce, Lia Kahn seviliyordu.

Kazadan önce, Lia Kahn bir çok şeydi: Normal. Canlı. İnsan

Yeniden doğuşun üzerinden altı ay geçtikten sonra Lia yeni bedenini ağır ağır kabul ediyordu.

O bir makineydi, bir mekaydı ve kendi türüne aitti. Kuralların ve korkunun olmadığı, yabani, endişesız  bir hayata aitti. Kaybedecek bir şeyiniz kalmadığında, korkacak bir şeyiniz de olmuyordu.

Lakin geçmişten gelen bir ses intikam diye haykırdığında, Lia’nın yaşamı yeniden değişecekti. Eskiden olduğu kızı feda etmek ile sevdiği genç adamı kurtarmak içinde insanlar ve mekanlar içinde bir seçim yapmaya zorlanan Lia sonunda doğru yolu sezgileriyle bulacaktı. Bu seçim sevdiği adamın sonsuza kadar ondan nefret etmesine yol açsa da.

Robin Wasserman’ın dünya çapında büyük ses getiren *Soğuk Uyanış* serisinin ikinci kitabı olan Kırılmış’la Lia Khan’ın nefes kesen macerası soluk soluğa sürdürmekte.

Kırılmış – Soğuk Uyanış Serisi 2. Kitap PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu