Bilim Kurgu Kitapları

Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap PDF indir

Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robin Wasserman tarafından kaleme alınan Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap kitabını 9786051862392 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap kitap özeti, Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap pdf oku, Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap yandex, Robin Wasserman e-kitap pdf, Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap PDF Drive, Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap PDF Oku

Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap Kısa Özet

Kırılmış’ın bittiği yerden iki ay ardından Lia başladığı yere geri dönmüştür yeniden: evine dönüp kusursuz bir evlat gibi davranmaktadır. Bu role kendini alıştırsa da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Lia, mekaların yüzü ve BioMax’in gelecek vaat eden teknolojisinin poster kızı haline gelmiş, yaşamını, dünyayı kendisinin ve kendisi gibi olanların insanlar kadar var olmayı hak ettiklerini ikna etmeye adamıştır. Planlar, Jude’un BioMax’in elinde barındırdığı teknolojiyi vahşi bir kötülük için kullandığını öğrendiğinde yeniden bozulur. Ve Lia, meka olmasıyla sonuçlanan trafik kazasıyla alakalı şok edici gerçeği öğrendiğinde, asla geri adım atamayacağı bir karar verir.

Bakalım hayat Lia Khan’a daha ne gibi sürprizler hazırlamaktadır?

Robin Wasserman’ın dünya çapında büyük ses getiren *Soğuk Uyanış* serisinin son kitabı olan Parçalanmış, Lia Khan ve dostlarının hayatta kalma mücadelesiyle enteresan bir final yapıyor.

Parçalanmış – Soğuk Uyanış Serisi 3. Kitap PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu