Bilim Kurgu Kitapları

Doktor Moreau’nun Adası PDF indir

Doktor Moreau’nun Adası PDF indir, e-kitap sitemizde Doktor Moreau’nun Adası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. H. G. Wells tarafından kaleme alınan Doktor Moreau’nun Adası kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Doktor Moreau’nun Adası kitabını 9786052951125 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Doktor Moreau’nun Adası kitap özeti, Doktor Moreau’nun Adası pdf oku, Doktor Moreau’nun Adası yandex, H. G. Wells e-kitap pdf, Doktor Moreau’nun Adası PDF Drive, Doktor Moreau’nun Adası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Doktor Moreau’nun Adası PDF Oku

Doktor Moreau’nun Adası Kısa Özet

Wells’in öncü niteliğindeki bilimkurgu klasiği Doktor Moreau’nun Adası yayımlandığı günden bu yana *sarsıcı* etkisinden hiçbir şey yitirmedi. Bilimsel metotlarınin doğuracağı sonuçlar hususunda hiçbir sorumluluk hissetmeyen çılgın bilim insanının hikâyesi, unutulmaz filmlere ilham vermiştir. Acı, eziyet, ahlaki sorumluluk, insanın doğaya müdahalesi gibi felsefi temalarıyla dikkat çeken yapıtında, Wells ardından genetik bölgesindeki çalışmaların gündeme getireceği etik meseleleri öngörmüştür.

Bir deniz kazasından kurtulan Edward Prendick, mahsur kaldığı adada garip yaratıklar ve karanlık sırlarla karşılaşır. Bu ada, insanı ve yazgısını kollayacak bir Tanrı’nın bulunmadığı, bütünüyle ahlaktan yoksun bir evrenin mikrokozmosudur adeta.

Doktor Moreau’nun Adası bilimin kontrolden çıktığı zaman barındırabileceği potansiyel tehlikelere karşı bir ikaz niteliği taşır.

Doktor Moreau’nun Adası PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu