Bilim Kurgu Kitapları

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli PDF indir

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Douglas Adams tarafından kaleme alınan Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli kitabı 868 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli kitabını 9786051715193 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli kitap özeti, Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli pdf oku, Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli yandex, Douglas Adams e-kitap pdf, Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli PDF Drive, Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli PDF Oku

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli Kısa Özet

Eskiler der ki: Eğer berbat bir perşembe sabahı geçirmemişseniz, bu kavramın anlamını bütün boyutlarıyla halen bilmiyorsunuz demektir. Bazıları da bu cümlenin fazla iddialı olduğunu düşünür ve kahramanımız Arhurt Dent de bu bireylerden biridir; ta ki o perşembe sabahına kadar. Aslını söylemek gerekirse o perşembe sabahı Yerküre’de yaşayan herkes için berbat geçmişti; değil mi ama, yaşadığınız gezegenin aniden yok edilmesinden daha berbat ne olabilir ve hikâyemiz de işte o perşembe sabahı başlar.

Aslını söylemek gerekirse Yerküre’deki canlıların tek bir kurtuluş yolu vardı: Gezegenin havaya uçmasından saniyeler önce Arthur Dent ve son on dört senedir bu gezegende tıkılıp kalmış arkadaşı Ford Prefect bir uzay gemisine otostop çekmeyi başarmışlardı. Bu ikilinin yolları evrenin o ana dek gördüğü en güzel gemi olan Altın Kalp ile, iki kafalı ve üç kollu eski bir hippi olan Galaktik İmparatorluk Hükümeti’nin Başkanı Zaphod Beeblebrox, paranoyak, zeki, ama kronik depresif robot Marvin ve seneler öncesinden kısa bir anlığına gelen güzel bir kızla kesişecektir. İyi de bizler neden dünyaya geldik? Neden ölüyoruz? Neden bileklerimize bu kadar uzun süre dijital saatler taktık? Bütün soruların cevabı yıldızlara doğru başparmağınızı kaldırmanızda yatıyor. Ve yanınızda bir havlu bulundurmayı asla unutmayın. İyi eğlenceler Restoran’a buyrun. Asla pişman olmayacaksınız…

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Cilt Tek Kitapta – Ciltli PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu