Çocuk Kitapları

Kızlar Çetesi PDF indir

Kızlar Çetesi PDF indir, e-kitap sitemizde Kızlar Çetesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dagmar Hobfeld tarafından kaleme alınan Kızlar Çetesi kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kızlar Çetesi kitabını 9786052974582 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kızlar Çetesi kitap özeti, Kızlar Çetesi pdf oku, Kızlar Çetesi yandex, Dagmar Hobfeld e-kitap pdf, Kızlar Çetesi PDF Drive, Kızlar Çetesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kızlar Çetesi PDF Oku

Kızlar Çetesi Kısa Özet

Kızlar Çetesi üyeleri, birinci dönemin sonunda katılacakları İspanya gezisi için çok hevesli! Carlotta, dostlarıyla geçireceği güzel günleri ve yeni yerler keşfetmeyi dört gözle bekliyor. Sıcak hava, deniz, güneş, arkadaşlar ve keyifle değerlendirilecek günler! Ne harika değil mi?

Lakin Jonas bu hususta Carlotta ile aynı hisleri paylaşmıyor. Bu Mayorka gezisi, onun canını biraz sıkmış belli ki. Aralarında bir anlaşmazlık çıkacağı kesin gibi görünmekte. Kızlar ise bu hususta Carlotta’yı haklı buluyor ve dostlarını destekliyorlar.

Hayatın arada bir garip fakat bunun yanı sıra da heyecan verici olabileceğini gören Carlotta, onu nelerin beklediğini düşünüyor!

İçten bir dostluğun eksikliğini her zaman, kalbinizin derinliklerinde hissedersiniz.

Kızlar Çetesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu