Edebiyat Kitapları

Komadan Notlar PDF indir

Komadan Notlar PDF indir, e-kitap sitemizde Komadan Notlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mike McCormack tarafından kaleme alınan Komadan Notlar kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Komadan Notlar kitabını 9786053144625 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Komadan Notlar kitap özeti, Komadan Notlar pdf oku, Komadan Notlar yandex, Mike McCormack e-kitap pdf, Komadan Notlar PDF Drive, Komadan Notlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Komadan Notlar PDF Oku

Komadan Notlar Kısa Özet

JJ O’Malley yalnız yaşayan bir babanın yetimhaneden evlat edinilmiş tek oğludur. İrlanda’da ufak, kırsal bir bölgede sorunlu bir çocukluk geçirerek büyüyen JJ, en yakın dostunı kaybettikten sonra *Somnos Projesi*nin deneklerinden biri olmaya karar verir. Proje gelecekte AB hapishaneleri için bir fırsat oluşturacağı düşünülen, üç aylığına derin komaya sokma yöntemi üzerine çalışmaları içermektedir.

Birçok edebiyat ödülüne sahip, bilimkurgu yazarı Mike McCormack, yedi yılda bitirdiğı romanı Komadan Notlar’ı olağanüstü bir biçimde kullandığı dipnotlar aracılığıyla iç içe geçmiş sarmal bir örgüyle inşa ediyor. Sarmalın bir ucunda, romanın baş kahramanı JJ O’Malley’nin hikâyesi, onu yakında zamandan tanıyan beş mühim kişiliğin dile getirdikleriyle anlatılıyor. Koma öncesi olanları bu kısa notlar aracılığıyla öğreniyoruz.

Sarmalın diğer ucunda ise hikâyeyle paralel yürüyen dipnotlardan bir araya gelen *Olay Ufku* yer alıyor. Dipnotlar aracılığıyla bir anda içinde olduğunuz âna dönüp deneyin soğuk gerçekleri ile yüzleşmeniz olabilecek. Psikolojik kurgu romanı Komadan Notlar aracılığıyla JJ ile *beyin çürütme meditasyonu*na hazır mısınız?

Komadan Notlar PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu