Ekonomi Kitapları

Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği PDF indir

Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği PDF indir, e-kitap sitemizde Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Erdal tarafından kaleme alınan Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği kitabı 460 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği kitabını 9786053338635 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği kitap özeti, Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği pdf oku, Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği yandex, Murat Erdal e-kitap pdf, Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği PDF Drive, Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği PDF Oku

Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği Kısa Özet

Türkiye`nin lojistik alanında dünya çapında bir üs olabilmesi için yalnızca taşımacılık sektörü değil; tüm sektörler seferber olmalıdır. Lojistik üs olabilme bir hayal olmaktan çıkıp, ayakları yere basan sağlam projelerle orta vadede hayata geçirilebilir. Lojistik üs hususunda en mühim adım, siyasilerin bu projeye inanmasıdır. Bu projenin hayati bileşenlerinden birisi olan denizciliğe bakış açısı köklü bir biçimde yeniden ele alınmalıdır.

Tüm taşıma türlerinde bölge ülkelerine hizmet veren, üretim ve mal akışıyla taşıma ve sevkiyat üssü olan Türkiye, yabancı yatırımların da gözdesi olacaktır. Limanlarımız ve deniz ticareti ile uğraşan tüm firmaların yalnızca Türkiye pazarına yönelik olarak değil; tüm bölge ekonomilerine yönelik hizmet vermesi gerekmektedir.

Konteyner Deniz ve Liman İşletmeciliği PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu