Çocuk KitaplarıKral Şakir Kitapları

Kral Şakir 8 – Macera Adası! PDF indir

Kral Şakir 8 – Macera Adası! PDF indir, e-kitap sitemizde Kral Şakir 8 – Macera Adası! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Varol Yaşaroğlu tarafından kaleme alınan Kral Şakir 8 – Macera Adası! kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Kral Şakir 8 – Macera Adası! kitabını 9786057690692 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kral Şakir 8 – Macera Adası! kitap özeti, Kral Şakir 8 – Macera Adası! pdf oku, Kral Şakir 8 – Macera Adası! yandex, Varol Yaşaroğlu e-kitap pdf, Kral Şakir 8 – Macera Adası! PDF Drive, Kral Şakir 8 – Macera Adası! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kral Şakir 8 – Macera Adası! PDF Oku

Kral Şakir 8 – Macera Adası! Kısa Özet

Kral Şakir 8 - Macera Adası!Selam arkadaşlar ben Şakir. Herkesin bildiği nam-ı diğer Kral Şakir!

Bu kitapta önceden hiçbir yerde yayımlanmamış iki yeni hikâyeyle karşınızdayız. Dünyanın en eski sporunun peşine düşüp ta Kars’a kadar gidiyoruz. Tabii ki Necati ağabeyin sürekli olarak acıkması yüzünden yolculuğumuz bi hayli uzun ve macera dolu geçiyor. Ama Bilge dedeyle tanıştığımızda en eski sporu öğreniyoruz.

Maceralarımız bununla bitmiyor. Güneş sisteminin bir ucundan girip diğer ucundan çıkıyoruz. Derin denizlerden ormanlara varıp kahraman itfaiyeciler oluyoruz. Ve hep birlikte Lömpen Adası’na ulaşmaya çalışıyoruz. Bu macerada Necati

Ağabey’in hakkını yiyemem, bize çok güzel klavuzluk yapıyor. Sürekli aç olduğu için bazı şeyleri karıştırıyor ama olsun.

Necati Ağabey dur o yenmez!

Macera adasına bir yolculuğa hazır mısınız?

Kral Şakir 8  Macera Adası! PDF indirmek için Tıklayın

Tüm Kral Şakir Kitapları sitemizde yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu