Ekonomi Kitapları

Kurumsal Pazarlama PDF indir

Kurumsal Pazarlama PDF indir, e-kitap sitemizde Kurumsal Pazarlama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Müge Elden tarafından kaleme alınan Kurumsal Pazarlama kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kurumsal Pazarlama kitabını 9786254170157 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kurumsal Pazarlama kitap özeti, Kurumsal Pazarlama pdf oku, Kurumsal Pazarlama yandex, Müge Elden e-kitap pdf, Kurumsal Pazarlama PDF Drive, Kurumsal Pazarlama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kurumsal Pazarlama PDF Oku

Kurumsal Pazarlama Kısa Özet

Kurumsal marka kavramı, pazarlamanın ürün alakalıkleri üzerine kurulu yapısının değişerek ürünü de kapsayan daha kapsamlı bir bakış yönünden tanımlanan marka algılarının kurum alakalılikleri kapsamı içinde tanımlanması ile ortaya çıkmıştır. Bir işletmenin tüm işletme fonksiyonları, sahip olduğu somut ve soyut kurumsal varlıklarına yönelik anlayış, tanımlama ve bunlara yönelik geniş paydaş gruplarında yaşanan algılamaların bütünsel yorumlamalarını içeren kurumsal pazarlama, çok kapsamlı bir perspektife sahip bir yönetim alanıdır. Kurum kültürü, kurum iklimi, kurum kimliği ve kurum imajından bir araya gelen kurumsal pazarlama karmasının tüm bileşenlerinin birbiriyle uyumlu ve eşgüdüm ile yönetilerek, tutarlı ve kuvvetli bir kurumsal itibara ulaşılması olarak tanımlanan kurumsal pazarlama, stratejik bir yönetim sürecidir.

*Kurumsal Reklamın Anlattıkları* isimli kitabımızın geliştirilmişi ikinci baskısı olarak hazırladığımız *Kurumsal Pazarlama* isimli bu kitap çalışmasında; kurum alakalıkleri üzerine odaklanan kurumsal pazarlama ve bu sürede inşa edilmeye çalışılan kurumsal marka kavramları ayrıntılı olarak irdelenmiştir. Kurumsal pazarlama yönetim sürecinin tanımlandığı bu çalışmada; kurumsal pazarlamanın bileşenleri olarak kurum kültürü, kurum iklimi, kurum kimliği ve kurum imajı kavramları, aralarındaki karşılıklı ilişki ve etkileşim bağlamında bilgilendirmesi yapılırken kurumsal pazarlama yönetim sürecinde üstlendikleri rol kapsamı içinde da ayrıntılı olarak ele alınmışlardır. Kurumsal pazarlama yönetiminin tüm bileşenleri ile eşgüdümlü ve tutarlı bir biçimde yürütülmesi ile hedeflenen nihai sonucu ifade eden kurumsal itibar ve kurumsal itibar yönetim süreci de çalışmada, kavramı oluşturan etkenler, kapsam, kurumsal saygınlığı değerlendirmeye yönelik ölçekler, işletmeye sağladığı faydalar ve kurumsal itibar yönetimi süreci alt başlıkları kapsamı içinde geniş bir şekilde olarak irdelenmiştir.

Kurumsal Pazarlama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu