Ekonomi Kitapları

Markalama PDF indir

Markalama PDF indir, e-kitap sitemizde Markalama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David A. Aaker tarafından kaleme alınan Markalama kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Markalama kitabını 9786054584574 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Markalama kitap özeti, Markalama pdf oku, Markalama yandex, David A. Aaker e-kitap pdf, Markalama PDF Drive, Markalama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Markalama PDF Oku

Markalama Kısa Özet

“Modern marka anlayışının babasından teori ve pratik düzeyindeki son gelişmeler bu kitapta!”

– Philip Kotler

“Hiç kimse marka stratejisini David Aaker`den daha iyi bilemez. Aaker markalamanın tüm temel ilkelerini tek bir kitapta, adeta destansı bir biçimde toplamış. Pazarlama alanının hangi noktasında olursanız olun, kuvvetli bir marka yaratmak ve onu beslemek için gereksiniminiz olan pratik önerileri bu kitapta bulacaksınız.”

– Ann Lewnes, Adobe Systems, Başkan Yardımcısı ve CMO

“Profesör Aaker iş dünyasına çok kıymetli bir armağan vermiş: Marka önderliği ve yönetimine dair bi hayli sağlam ve özlü bir rehber.”

– Joseph V. Tripodu, Coca-Cola, CMO

Bugüne kadar alanında 15 kitap ve yüzlerce makale yazmış olan dünyaca ünlü marka teorisyeni David Aaker`in elinizdeki son kitabı, yazarın uzun senelera varan deneyim ve düşüncelerinin özü niteliğinde. Aaker`in çok ilgi gören Güçlü Markalar Yaratmak kitabından sonra Markalama da iş dünyasına mühim bir katkıda yer alıyor.

Markalama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu