Roman Kitapları

Mars Kedileri PDF indir

Mars Kedileri PDF indir, e-kitap sitemizde Mars Kedileri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elif Bülbül tarafından kaleme alınan Mars Kedileri kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mars Kedileri kitabını 9786257688536 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mars Kedileri kitap özeti, Mars Kedileri pdf oku, Mars Kedileri yandex, Elif Bülbül e-kitap pdf, Mars Kedileri PDF Drive, Mars Kedileri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mars Kedileri PDF Oku

Mars Kedileri Kısa Özet

`İki tane heybetli üçlü koltuk, salonun hemen hemen üçte birini kaplıyordu. Bu üçlüler ne kadar iri ve şişmansa yemek masası sandalyeleri de bir o kadar zayıftı … Müzeyyen teyze, üzerlerine kalınca lastikli örtüler geçirdiyse de zayıflıklarını örtememişti. Bu üçlü koltuklara uymayan bir de tekli koltuk vardı. Müzeyyen teyzenin heybetli koltuklarından önce kullandığı oturma takımının bir üyesiydi. Yeni koltuklar salona güç bela sığdırıldıktan sonra pencere köşesindeki boşluk garibime reva görülmüştü. Üçlülerin yanında ufak tefek durmasına rağmen basenlerinde biriken kilolarından dertli, oflayıp pufluyordu.“  

Hepimizin her gün kullandığı eşyalar dile gelse bize ne anlatırlar?

Kimlik kartları, kalemler, çaydanlıklar ve sandalyeler… Elif Bülbül`ün öykülerinde her eşyanın kendi dünyası, değişik bir ruh hali, kullanıldıkça biriktirilen, biriktikçe çoğalan anıları var. 

Eşyalar dile geldikçe, günlük yaşamımızın, yaşadığımız dünyanın, evlerimizin içinin aynası oluyor. Bu nedenle Elif Bülbül`ün öykülerinde herkes kendinden bir şeyler buluyor.

Elif Bülbül, hayatlarımızın içindeki inceliklerden gelen öyküleri ile zarif, şakali ve anlam yüklü bir dil kuruyor. 

Mars Kedileri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu