Ekonomi Kitapları

NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları PDF indir

NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları PDF indir, e-kitap sitemizde NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Russell Brunson tarafından kaleme alınan NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları kitabını 9786057628787 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları kitap özeti, NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları pdf oku, NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları yandex, Russell Brunson e-kitap pdf, NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları PDF Drive, NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları PDF Oku

NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları Kısa Özet

*Bu kitabın içinde, binlerce test yapıldıktan ve online çalışmaları müthişleştirdikten sonra oluşturduğumuz gerçek senaryolara dayalı modeller bulacaksınız. Ayrıca, danışmanlık yaptığımız şirketler için tercih ettiğimiz tüm işlemlere, akışlara ve senaryo dosyalarına erişebiliyor olacaksınız.*
Noktacom Sırları, işinize yeni potansiyel müşteri akışını sağlayabilmeniz için gereksiniminiz olan ziyaretçi trafiği ve satış senaryolarını en anlaşılır biçimde sunuyor.

Russell Brunson, Boise State Üniversitesi’nde ilk online şirket çalışmalarını başlatan bir girişimcidir. Mezun olduktan bir yıl sonra evinin bodrum katında çalışarak, bir milyon doların üzerinde ürün ve hizmet satmıştır! 10 yılı aşkın bir süredir Russell, şirketlerini online olarak kurmakta ve geliştirmektedir. Bir yazılım şirketi, bir hizmet sağlayıcı şirketi, bir danışmanlık şirketi bulunmakta ve bunun bunun yanında dünyanın en üst düzey şirketlerine hizmet vermektedir.

Noktacom Sırları, dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin şirketlerini online olarak kurmasına, tanıtmasına ve büyütmesine yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

NoktaCom Sırları – Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu