Eğitim Kitapları

Öğreten İngilizce PDF indir

Öğreten İngilizce PDF indir, e-kitap sitemizde Öğreten İngilizce kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kemalettin Gültekin tarafından kaleme alınan Öğreten İngilizce kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Öğreten İngilizce kitabını 9789944204668 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Öğreten İngilizce kitap özeti, Öğreten İngilizce pdf oku, Öğreten İngilizce yandex, Kemalettin Gültekin e-kitap pdf, Öğreten İngilizce PDF Drive, Öğreten İngilizce Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Öğreten İngilizce PDF Oku

Öğreten İngilizce Kısa Özet

Çok önceleri okullardaki İngilizce ders kitapları bi hayli basit fakat daha akıcı bir üslup ile hitap ediyordu.

Sonraları kurs yerleri açıldı, özel okullar çoğaldı, yabancı ülkelerden ithal edilen kitaplar astronomik fiyatlarla satılmaya başlandı. Bu defa da İngilizce içinden çıkılamaz bir hal aldı. Öğrenciler veya İngilizce öğrenmek isteyenlerin çoğu onu ulaşılmaz gibi algıladılar.

*Hayır! İngilizce zor değil!*

Sizin için tüm zaman yapıları etken, edilgen ve modeller’in, *Modal* -Should, Would- gibi şekilleri basitleştirilerek İngilizcenin özünü bozmadan daha anlaşılır bir hâle getirildi.

Bu kitabı, sistemli olarak çalışırsanız dört ay gibi bir süre içinde kendinizdeki değişikliği somut bir biçimde göreceksiniz.

Unutmayın!

Başarı hiç kimseye altın tepside ikram edilmez…

Ona, siz ulaşacaksınız.

Öğreten İngilizce PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu