Edebiyat Kitapları

Özgür PDF indir

Özgür PDF indir, e-kitap sitemizde Özgür kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. E. L. James tarafından kaleme alınan Özgür kitabı 808 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Özgür kitabını 9786258344066 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Özgür kitap özeti, Özgür pdf oku, Özgür yandex, E. L. James e-kitap pdf, Özgür PDF Drive, Özgür Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Özgür PDF Oku

Özgür Kısa Özet

Özgürlüğün Elli Tonu’nun şehvetini, romantizmini ve dramını Christian Grey’in derin düşünceleri, duyguları ve hayalleriyle yeniden yaşayın. E L James, dünya çapında milyonlarca okuru büyüleyen aşk hikâyesine, Elli Ton’un dünyasını yeniden ziyaret ederek daha derin ve daha karanlık bir bakış açısı getiriyor.

Christian Grey’in Anastasia Steele ile evleneceği on yılın düğününe davetlisiniz. Ama Christian gerçekten koca olmak için doğru kişi mi? Babasının bu hususta şüpheleri varken erkek kardeşi bekârlığa veda partisi düzenlemek istiyor ve nişanlısı Ana ise itaat yemini etmek istemiyor… Ve evlilik bir çok zorluğu da bununla birlikte getiriyor. Aşkları her zamankinden daha kuvvetli ve daha derin, fakat Ana’nın göğüs geren ruhu, Christian’ın en karanlık korkularını uyandırmaya ve kontrol gereksinimini test etmeye sürdürmekte. Geçmişte yaşanmış rekabetler ve kırgınlıklar ikisini de tehlikeye atarken, yanlış bir karar onları ayrılma noktasına getiriyor. Christian, çocukluğuna ait kâbusların ve gençlik acılarının üstesinden gelerek kendini kurtarabilecek mi? Ve kökleri ile ilgiliki gerçeği keşfettikten sonra affetmeyi öğrenip Ana’nın koşulsuz sevgisini kucaklayabilecek mi? Christian nihayet özgür kalabilecek mi?

Özgür PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu