Ekonomi Kitapları

Paranın Kuralı PDF indir

Paranın Kuralı PDF indir, e-kitap sitemizde Paranın Kuralı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Perşembe tarafından kaleme alınan Paranın Kuralı kitabı 560 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Paranın Kuralı kitabını 9786059248495 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Paranın Kuralı kitap özeti, Paranın Kuralı pdf oku, Paranın Kuralı yandex, Ali Perşembe e-kitap pdf, Paranın Kuralı PDF Drive, Paranın Kuralı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Paranın Kuralı PDF Oku

Yaşamın her alanında olduğu gibi, finans ve yatırım alanlarında da bir şeyi yanlış yapmanın binbir yolu varken, doğru yapmanın bir yolu var. Paranın Kuralı’nda bulunan 333 kahramanın akıl damlalarını yiyip yuttuğumuzda hepsinin ortak bir sesle bu tek doğru yoldan söz ettiğine tanık bulunacağız. Bu ilham verici ve motive edici düşünceler aslında birkaç sözcüğe indirgenmiş kısa cümlelerden bir araya gelen akıl damlaları. İnsan ruhuna ışık saçıyor, ümit ve anlayış gücünü uyandırıyor. Aydınlatıyor, öğretiyor, düşündürüyor, gıdıklıyor, kışkırtıyor, kızdırıyor, rahatlatıyor, dürtüyor. Bazı zaman de okuyucunun yaşamını kökünden değiştirecek güce sahip oluyorlar.

Bu ilham verici deyişler okunur okunmaz bilinçaltınızı ele geçirecek, pozitif komutlar üretecek, düşünce sürecinizde kaçınılmaz değişiklikler olacak. Enerjinizi daha pozitif patikalara yöneltmeye ekranlara gelecek, yaşamdan daha etkin faydalanacaksınız. Bu kitapta dünya finans piyasalarının en başarılı yatırımcılarının tavsiyelerini, iş yapış şekillerini, metotlarıni, *olmazsa olmaz*larını ve *asla*larını bulacaksınız.

Paranın Kuralı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu