Ekonomi Kitapları

Reklam Teorileri 2 PDF indir

Reklam Teorileri 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Reklam Teorileri 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Atıf Bir tarafından kaleme alınan Reklam Teorileri 2 kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Reklam Teorileri 2 kitabını 9786257816717 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Reklam Teorileri 2 kitap özeti, Reklam Teorileri 2 pdf oku, Reklam Teorileri 2 yandex, Ali Atıf Bir e-kitap pdf, Reklam Teorileri 2 PDF Drive, Reklam Teorileri 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Reklam Teorileri 2 PDF Oku

Reklam Teorileri 2 Kısa Özet

Reklam nasıl çalışır? Daha da mühimsi reklamda fark nasıl yaratılır? Bu iki soruya hemen hemen yüz senedir reklam ve alakalı dallardaki bilim insanları yanıt arıyorlar. Reklam Teorileri 1 ve Reklam Teorileri 2 bu iki soruya yanıt arayan, psikoloji, sosyoloji yahut pazarlama gibi farklı disiplinlerden gelen öncü teori, kavramsal çerçeve ve yapıların özetini yaparak, onların kapsayıcı bir ortak sesi olan kitaplardır.

Reklam Teorileri 2, Reklam Teorileri 1’de derinlemesine bahsedilmeyen Reklam Etkililik Modelleri, Sosyal Öğrenme, Sosyal Uyum, Ayırıcılık, Denge, Sosyal Yargı Kuramları, Medya Modelleri, İnteraktivite, Semiyoloji, İkna Bilgi Modeli ve Anlam-Sonuç Kuramını içeriyor.

Reklam alanında öğrenim görenlerin ve uygulamacıların, marka yönetiminde uzmanlaşan herkesin bu iki kitabı okuması gerekir. Hele de reklamın karmaşık yapısının doğasını anlamak, akademik çalışmalarını zenginleştirmek, yaptığı kampanyaların başarılarının gerçek nedenlerini anlamak isteyenler bu iki kitabı mutlaka okumalılar. Kim bilir belki de yukarıdaki iki sorunun cevabına katkı yaparak reklam biliminin gelişmesini sağlayacak olanlar kitabı okuyanlar olacaktır.

Prof. Dr. Ali Atıf Bir

Prof. Dr. H. Kemal Suher

Reklam Teorileri 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu