Ekonomi Kitapları

PAZARLIKTA SEN KAZAN! PDF indir

PAZARLIKTA SEN KAZAN! PDF indir, e-kitap sitemizde PAZARLIKTA SEN KAZAN! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patrick Collins tarafından kaleme alınan PAZARLIKTA SEN KAZAN! kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. PAZARLIKTA SEN KAZAN! kitabını 9786052992661 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. PAZARLIKTA SEN KAZAN! kitap özeti, PAZARLIKTA SEN KAZAN! pdf oku, PAZARLIKTA SEN KAZAN! yandex, Patrick Collins e-kitap pdf, PAZARLIKTA SEN KAZAN! PDF Drive, PAZARLIKTA SEN KAZAN! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

PAZARLIKTA SEN KAZAN! PDF Oku

PAZARLIKTA SEN KAZAN! Kısa Özet

Pazarlıkta ne zaman ısrarcı olmak, ne zaman çekip gitmek gerekir?

Karşı tarafın pazarlık çabalarınızı boşa çıkarmaya çalıştığına işaret eden sözcükler nelerdir?

Pazarlıkta kültürel değişiklikların etkisi nedir ve bu değişikliklar nasıl ayırt edilir?

Pazarlık ederken daha iyi bir sonuç almak için nasıl blöf yapılır?

Pazarlıkta usta olabilirsiniz.
Pazarlık ile yüz yüze gelme içindeki farkı öğrenin
Başarılı pazarlıkçıların beş sırrını keşfedin
Zor mu¨şterilerle, blöfçu¨lerle, zorbalarla ve başka gezegenlerden gelmiş gibi göru¨nen insanlarla basit bir şekilde başa çıkın
Pazarlık masasını siz yönetin
Ne zaman sessiz kalmanız, ne zaman blöf yapmanız gerektiğini öğrenin
Karşı tarafın kullandığı pazarlık stratejilerini tespit edin ve karşı önlemlerle hareket edin
Diğer ku¨ltu¨rlerden insanlarla pot kırmadan pazarlık edin
Pazarlığın on emrini keşfedin

Eğer Bir Kez Olsun yenileceğinizi hissederek pazarlık etmekten vazgeçtiyseniz veya pazarlık etmenin bir anlamı yok çu¨nku¨ nasılsa *hayır* diyecekler, diye du¨şu¨ndu¨yseniz bu kitabı okumak size çok şey kazandıracak.

Pazarlık hem bir sanat hem de bir bilimdir. Zamanla uzmanı olabileceğiniz pazarlık stratejileri mevcuttur ve istediğinizi elde etmenizi sağlayacak iletişim becerilerini geliştirebilirsiniz. Patrick Collins, Başarılı Pazarlıkçıların Beş Sırrı’nı açıklayarak size bir başlangıç noktası sunuyor, hemen kullanabileceğiniz gerilla taktikleri veriyor ve temel eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilecek pratikler öneriyor.

Sonraki adım tu¨m pazarlıklardaki en bu¨yu¨k faktörle başa çıkmayı öğrenmek: Zor mu¨şterilerden zorbalara kadar her tu¨rlu¨ insan… Aynı zamanda oturma du¨zeninden mekân tercihine kadar pazarlık ortamını ustaca yönetmeye dair bilgiler de var.

Pazarlık düşüncesine alıştıktan sonra ileri taktiklere geçebilirsiniz. Ne zaman sessiz kalmanız gerektiğini, ne zaman blöf yapabileceğinizi öğrenecek ve karşınızdakinin yumuşak noktasını bulabileceksiniz. Sonra size karşı kullanılan pazarlık taktiklerini anlamayı ve karşı önlemler almayı, ku¨ltu¨rlerarası pazarlıkları nasıl yu¨ru¨teceğinizi ve çıkmazları aşmayı öğreneceksiniz. Collins tu¨m bunları kitabın sonundaki Pazarlığın On Emri bölümünde özetliyor.

Pazarlıkta Sen Kazan! size pazarlıkta u¨stu¨nlu¨ğu¨ ele geçirmenizi sağlayacak beceri ve özgu¨veni kazandırmayı ve istediğinizi daha kolay elde etmenizi sağlamayı vadediyor.

Patrick Collins

Power Communication Strategies’in (Gu¨çlu¨ İletişim Stratejileri) başkanı olan Patrick Collins, sunumlar ve medya becerileri, pazarlıklar ve tanık hazırlama gibi birden fazla iletişim konusu u¨zerine tu¨m du¨nyada konuşmalar yapmış ve seminerler vermiştir. New York City Üniversitesi, John Jay Faku¨ltesi’nde bölu¨m başkanıdır ve iletişim profesöru¨ olarak görev yapmaktadır. 

PAZARLIKTA SEN KAZAN! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu