Roman Kitapları

Pastoralya PDF indir

Pastoralya PDF indir, e-kitap sitemizde Pastoralya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. George Saunders tarafından kaleme alınan Pastoralya kitabı 206 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pastoralya kitabını 9786055060572 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pastoralya kitap özeti, Pastoralya pdf oku, Pastoralya yandex, George Saunders e-kitap pdf, Pastoralya PDF Drive, Pastoralya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pastoralya PDF Oku

Pastoralya Kısa Özet

*Çok güzel bir dünya çapında yaşıyoruz, güzel maceralar, çiçekler, kuşlar ve harika insanlarla dolu, ama ne yazık ki bu dünya çapında çürük elmalar da var.*

Dünyanın yaşayan en iyi öykücülerinden sayılan George Saunders’tan canlı ayrıntılarla kurgulanmış, tamamen kendine özgü bir sosyal hiciv: Pastoralya.

Yedi hikayeden bir araya gelen Pastoralya’nın ilk hikayesi, kitaba adını veriyor. Novella tarzındaki bu uzun hikaye, tema parklar üzerinden insanoğlunun yalnızlığını ve tüketim kültürünü anlatıyor. Çocukluk travmalarımız, tüketim, yabancılaşma ve yalnızlık gibi temalarla çok katmanlı bir yapıya bürünen bu hikayenin kahramanları kaybeden orta sınıf insanlar.

Sunday Herald’da bulunan bir yorumda *hayal gücü çılgınca kuvvetli bir mizah yazarı* olarak tanımlanan Saunders, Pastoralya’da ritmi yüksek üslubuyla çocukluğumuzun, hayal kırıklıklarımızın yaşamımızı nasıl etkilediğine dair tanıdık detaylarla bizi yakalayıveriyor.

Pastoralya, tema parklardan kişisel gelişim seminerlerine, striptiz kulüplerinden depresif berberlere, birbirinden yalnız ve özgün karakterleri tercih ederek tüketim toplumunu ve kapitalizmi eleştiriyor.

*George Saunders’ın son derece gülünç Pastoralya’sı muhteşem hayal gücüyle tek başına bir tür.* Liz Jensen, *Yılın Kitapları*, Independent

*Saunders’ın gerçeküstü üslubuyla, Amerikalı yalnız bireylerin ve dışlanmışların girift ve çarpık hikayeleri. Elinizden bıraktıktan çok sonra bile peşinizi bırakmayacak.* Uncut

Pastoralya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu