Çocuk Kitapları

Pibalu Gezegeni’ne Dönüş PDF indir

Pibalu Gezegeni’ne Dönüş PDF indir, e-kitap sitemizde Pibalu Gezegeni’ne Dönüş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emre Şimşek tarafından kaleme alınan Pibalu Gezegeni’ne Dönüş kitabı 36 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pibalu Gezegeni’ne Dönüş kitabını 9786257782258 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pibalu Gezegeni’ne Dönüş kitap özeti, Pibalu Gezegeni’ne Dönüş pdf oku, Pibalu Gezegeni’ne Dönüş yandex, Emre Şimşek e-kitap pdf, Pibalu Gezegeni’ne Dönüş PDF Drive, Pibalu Gezegeni’ne Dönüş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pibalu Gezegeni’ne Dönüş PDF Oku

Pibalu Gezegeni’ne Dönüş Kısa Özet

Yerlerinizi alın, Pibalu Gezegeni’ne dönüş?yolculuğu başlıyor!

Birkaç milenyum sonrasına ait Pibalu Gezegeni’nde işler karışıyor. Eray’ın gezegendeki arkadaşı Pırıltı ondan yardım isteyince Eray yeniden gezegene gidiyor ve üç farklı sorunla karşılaşıyor. Acaba Eray gezegen sakinlerinin bu poblemleri çözmesine yardım edebilecek mi?

Ödüllü yazar çizer Emre Şimşek`in çok bi hayli beğeni alan Pibalu Gezegeni`ne Yolculuk kitabının devamı niteliğindeki Pibalu Gezegeni`ne Dönüş, ekran bağımlılığı, emek harcamak, bağ kurmak gibi temalara odaklanan maceralı bir öykü sunuyor okurlara.

Pibalu Gezegeni’ne Dönüş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu