Sağlık Kitapları

Pratik Klinik Kardiyoloji PDF indir

Pratik Klinik Kardiyoloji PDF indir, e-kitap sitemizde Pratik Klinik Kardiyoloji kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kamil Adalet tarafından kaleme alınan Pratik Klinik Kardiyoloji kitabı 962 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Pratik Klinik Kardiyoloji kitabını 9786057607881 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pratik Klinik Kardiyoloji kitap özeti, Pratik Klinik Kardiyoloji pdf oku, Pratik Klinik Kardiyoloji yandex, Kamil Adalet e-kitap pdf, Pratik Klinik Kardiyoloji PDF Drive, Pratik Klinik Kardiyoloji Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pratik Klinik Kardiyoloji PDF Oku

Pratik Klinik Kardiyoloji Kısa Özet

2020 yılı dahil yayına giren tüm kılavuzlar en güncel halleriyle kitapta yer aldı. Kitabımız 12 bölümde bulunan 67 bölümden oluştu. Kitabımızın tıp fakültesi öğrencileri bunun yanında kardiyoloji, iç hastalıkları, aile hekimliği ve acil tıp hekimliği anabilim dalları asistanları ve uzman kişilerı için mühim bir Türkçe kaynak bulunacağı düşüncesindeyiz.

*Pratik Klinik Kardiyoloji: Tanı ve Tedavi* ülkemizi ve Dünya’yı kasıp *corona günleri*nde yazıldı. Her şeye rağmen hem corona cephesinde, hem de masada eğitim devam etmeliydi. Bu vesileyle canları pahasına corona ile savaşan ve birçoğu hastalığa yakalanan hekim, hemşire ve tüm sağlık çalışanlarını minnetle, Covid-19 sebebiyle ebediyete intikal eden İstanbul Tıp Fakültesi’nin efsane hocaları Prof. Dr. Murat Dilmener (İç Hastalıkları ABD), Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu (İç Hastalıkları ABD), Prof. Dr. Sedat Tellaloğlu (Üroloji ABD) ve Prof. Dr. Ayhan Arıtamur’u (Ortopedi ABD) rahmet ve derin saygıyla anıyoruz…

Pratik Klinik Kardiyoloji PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu