Edebiyat Kitapları

Rapsodi PDF indir

Rapsodi PDF indir, e-kitap sitemizde Rapsodi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Laura Thalassa tarafından kaleme alınan Rapsodi kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Rapsodi kitabını 9786254488740 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Rapsodi kitap özeti, Rapsodi pdf oku, Rapsodi yandex, Laura Thalassa e-kitap pdf, Rapsodi PDF Drive, Rapsodi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rapsodi PDF Oku

Rapsodi Kısa Özet

Pazarlığa  Var  mısın?
Doğaüstü varlıkların dünyasında herkesin bildiği bir gerçek vardı: İyiliğe gereksiniminiz varsa Pazarlıkçı’ya giderdiniz. O, bir bedel karşılığında istediğiniz her şeyi size verebilirdi; fakat Pazarlıkçı’nın yaptığı bu iyiliklerin bedelini er veya geç talep edeceğini de göze almanız gerekirdi. Lakin bir müşterisinden asla geri ödeme talep etmedi. Ta ki şimdiye kadar…

Callypso Lillis, geçmişe uzanan büyük sorunlara sahip bir sirendi. Son yedi yılını, Pazarlıkçı’dan satın aldığı iyiliklerin bedeli olan, siyah boncuklardan yapılmış bir bileziğin ağırlığını taşıyarak geçirmişti ve bu iyiliklerin karşılığını ödemek hiç kolay olmayacaktı.

Peri kralı dudaklarındaki ufak gülümseme ve gözlerindeki parıltıyla odasında belirdiğinde Callie her şeyin değişmek üzere olduğunu anladı. İlk başta, Pazarlıkçı ondan tek bir boncuk karşılığında masum bir öpücük aldı. Ve daha fazlası için söz verdi.

Lakin bu ödeşme, aralarındaki eski romantizmi alevlendirmekten öteydi. Ötedünya’da enteresan olaylar yaşanıyordu: Peri savaşçılar birer birer ortadan kayboluyor, yalnızca kadın savaşçılar cam bir tabutta geri dönüyordu. Pazarlıkçı’nın halkını kurtarmak için bir umudu varsa da bu, uzun zaman önce reddettiği sirenin yardımıyla olacaktı.

Rapsodi PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu