PDF İndir

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir PDF indir

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir PDF indir, e-kitap sitemizde Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dilek Cesur tarafından kaleme alınan Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir kitabını 9786052691229 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir kitap özeti, Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir pdf oku, Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir yandex, Dilek Cesur e-kitap pdf, Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir PDF Drive, Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir PDF Oku

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir Kısa Özet

Çocuğunuzu kucağınıza aldığınız ilk anı hatırlıyor musunuz? Yavrumuza zarar gelmesin diye ona bütün merhametimizle sarılıyoruz. Onu kendimizden bile sakınıyoruz. Geceler boyu ayakta kalmaya, çocuğumuzun zamansız ağlama krizlerine sabrediyoruz. Uykusuz kalıyoruz, yorgun oluyoruz, yemek bile yiyecek vakit bulamıyoruz ama yine de ona merhamet etmekten vazgeçmiyoruz.

Sonra bir şey oluyor. Biz hassasiyetimizi kaybediyoruz. Çocuğumuz büyüdükçe sabrımız küçülmeye başlıyor. Bir anda öfkeli ve sürekli olarak bağıran bir insana dönüşüyoruz. Ne değişiyor da biz böyle bir insan oluyoruz? Bence neden biliyor musunuz? Biz en fazla kendimize, çocuklarımıza, sevdiklerimize göstermemiz gereken sabrımızı, gün içinde sağda solda tüketiyoruz. Asıl ihtiyaç hâlinde kullanamıyoruz.

Sabrınızın, gücünüzün tükendiğini ve mutsuz olduğunuzu hissediyorsanız, çocuğunuz ve çevrenizdeki insanlar ile ilişkileriniz bozulmaya başladıysa, geçmişinize *iyi*kiler değil, *keşke*lerin biriktiğini kafanızı yoruyorsanız ve en mühimsi de merhametli çocuklar yetiştirmek istiyorsanız bu kitap size iyi bir rehber olacaktır.

Babamın babalığından ilham alarak yazdığım bu kitap gelecek güzel günlerinize ışık bulunacağını bekliyorum.

Dilek Cesur

Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu