PDF İndir

Safahat Sözlüğü PDF indir

Safahat Sözlüğü PDF indir, e-kitap sitemizde Safahat Sözlüğü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cevdet Şanlı tarafından kaleme alınan Safahat Sözlüğü kitabı PDF Oku.

Safahat Sözlüğü kitabı, 198 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Safahat Sözlüğü kitabını 9789754541649 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Safahat Sözlüğü kitap özeti, Safahat Sözlüğü pdf oku, Safahat Sözlüğü yandex, Cevdet Şanlı e-kitap pdf, Safahat Sözlüğü PDF Drive, Safahat Sözlüğü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Safahat Sözlüğü PDF Oku

Mehmed Akif Ersoyun Safahatı; bu milletin varlığının, yüceliğinin, manevi değerlerinin ustalıkla belirtildiği müthiş bir eser olup Türk dilinin destansı bir örneğidir.Bu nedenle, edebiyatımızın Safahatı okumak ve anlamak aydın olmanın bir gereğidir. Lakin Safahatta bulunan şiirler zamanının dil kültürü yönünden gayet anlaşılır olmakla birlikte, zamanımızda özellikle gençler tarafından anlaşılmaktan hayli uzak kalmıştır.
Bu çalışma okuyucuları Safahata yakınlaştırmak şiirleri rahatlıkla anlayıp ona vakıf olmalarını sağlamak ve dilimizin geçmişte kalmış bugün az kullanılan sözcüklerini günümüz insanına tanıtmak maksadıyla hazırlanmıştır.

Safahat Sözlüğü PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu