Kişisel Gelişim Kitapları

Sağlığına Format At PDF indir

Sağlığına Format At PDF indir, e-kitap sitemizde Sağlığına Format At kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. Barış Muslu tarafından kaleme alınan Sağlığına Format At kitabının çevirmenliğini Doğan Novus yapmıştır. Yayıncılığını Doğan Novus yaptığı Sağlığına Format At kitap özeti, Sağlığına Format At pdf oku, Sağlığına Format At yandex, M. Barış Muslu e-kitap pdf, Sağlığına Format At PDF Drive, Sağlığına Format At Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sağlığına Format At PDF Oku

Sizinle doğanın büyük bir sırrını paylaşacağım! Ödülünüz sağlık olacak! Hazırsak başlayalım… Sıkı durun! Çünkü çok ama çok şaşıracaksınız… Uyarayım, ezberinizi bozacağım! Hastalıklar hususunda hiç ama hiç duymadığınız şeyler anlatacağım size. Sağlık hususundaki paradigmaları değiştirecek, bildiklerinizi geçersiz kılacak bir kitabı tutuyorsunuz elinizde. Hastalık diye adlandırdığımız şeyin aslında bambaşka bir şey olduğunu anlayacak ve ARTIK KORKMAYACAKSINIZ! ÇÜNKÜ ASLINDA HASTALIKLARDAN KORKMAK iÇiN HiÇBiR NEDEN YOK! Kilo poblemlerindan diyabete, yüksek tansiyondan romatizmaya, alerjilerden kalp krizine ve hatta kansere kadar tüm hastalıklar beynimizde bir şalterin yukarı kalkmasıyla başlıyor. Ben şimdi size o şalteri geri indirmenin yöntemini anlatacağım.

Yazar Hakkında:

1975 senesinde dünyaya geldi. Tarsus Amerikan Koleji’nde lise eğitimini sürdürirken gittiği ABD’de 2 senede liseyi, 3 senede Michigan Tech Üniversitesi’ni bitirdi. 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye’ye döndü. Koç Üniversitesi’nde işletme mastırını bitirdi. 2001 senesinde kendi şirketini kurarak Türkiye’de yüz binlerce insanın kullandığı teknoloji servislerinin yaratıcısı oldu.

1994 senesinden başlayarak, beynin işleyişi, ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapan Muslu, birden çok metodun birlikte çok daha etkili bir biçimde kullanımını sağlayan NeuroFormat Sistemini geliştirdi. Çok satan listelerinden aylarca inmeyen Yıka BeyniniBeynine Format At ve Sağlığına Format At kitaplarının yazarıdır. Çalışmalarına kurucusu olduğu ReCrea Academy’de sürdürmektedir.

Sağlığına Format At PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu