Sağlık Kitapları

Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi PDF indir

Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi PDF indir, e-kitap sitemizde Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bünyamin Şahin tarafından kaleme alınan Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi kitabı 287 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi kitabını 9786057607270 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi kitap özeti, Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi pdf oku, Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi yandex, Bünyamin Şahin e-kitap pdf, Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi PDF Drive, Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi PDF Oku

Sagˆlık bilimleri egˆitiminde temel bilgilerden birisi anatomidir. O¨gˆrenciler egˆitimleri boyunca alacakları mesleki detaylarını kavrayabilmek ic¸in iyi bir anatomi bilgisine ihtiyac¸ duyarlar. Lakin, sagˆlık bölgesindeki egˆitim iki yıllık o¨n lisans ve do¨rt yıllık lisans programları olarak iki farklı s¸ekilde verilmektedir. Dolayısıyla verilen egˆitimin düzeysinde de değişikliklar bulunmaktadır. Bu durum kars¸ısında o¨gˆrencilerimiz hangi kitabı kullanacakları hususunda c¸elis¸ki yas¸amaktadırlar.

Ayrıca, anatomi tanımlayıcı bir bilim olarak bol miktarda resim ve go¨rsel kullanmak durumundadır. Bu nedenle o¨gˆrenciler bunun yanı sıra bir atlas edinme ihtiyacı duymaktadırlar.

Bu kitabımızda tek bir kaynak ile o¨n lisans ve lisans düzeysindeki egˆitimlerde kullanılmak u¨zere ve atlas gereksinimini da kars¸ılar nitelikte bir eser kaleme aldık. Kitabın tamamı lisans du¨zeyin- deki egˆitim ic¸in bilgi ic¸erirken sayfalardaki kutucukların dıs¸ında kalan ve arka zemin ic¸ermeyen metinler o¨n lisans o¨gˆrencilerine yo¨nelik temel anatomi detaylarını ic¸ermektedir. Ayrıca, o¨n lisans o¨gˆrencileri arzu ettikleri takdirde kutucuklardaki metinleri de okuyarak detay bilgi alma olanağı bulacaklardır. Eserde olabildigˆince fazla resim kullanmak suretiyle de atlas gereksinimini en aza indirmeyi amac¸ladık.

Sağlık Bilimleri İçin Resimli Temel Anatomi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu