Edebiyat Kitapları

Şaman Kral 6. Cilt PDF indir

Shaman King - Şaman Kral 6. Cilt PDF indir

Şaman Kral 6. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınan Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt kitabını 9786257586436 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt kitap özeti, Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt pdf oku, Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt yandex, Hiroyuki Takei e-kitap pdf, Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt PDF Drive, Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt PDF Oku

Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt Kısa Özet

İkinci Şaman Dövüşü sona ererken, Faust`un iskelet ordusuna karşı müthiş bir gayret göstererek tüm şaman gücünü tüketen Yoh ile hastanedeki nasıl tedavi edileceği aracılığıyla yaraları iyileşen Manta’nın yolları ayrılıyor. Lakin Manta’nın arkadaşından vazgeçmeye niyeti yok, bu yüzden Manta Yoh`un Japonya`nın Izumo kentindeki evine gitmeye karar veriyor. Ona bu yolculukta motosikletiyle Tahta Kılıç Ryu eşlik ediyor! Lakin bu iki maceraperest hedeflerine ulaşmadan önce, tanrıların ülkesi Izumo`nun korkunç koruyucularıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar!

Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!

Shaman King – Şaman Kral 6. Cilt PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu