PDF İndir

Satranç – Venedik Yayınları PDF indir

Satranç – Venedik Yayınları PDF indir, e-kitap sitemizde Satranç – Venedik Yayınları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Satranç – Venedik Yayınları kitabı 79 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Satranç – Venedik Yayınları kitabını 9786052441718 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Satranç – Venedik Yayınları kitap özeti, Satranç – Venedik Yayınları pdf oku, Satranç – Venedik Yayınları yandex, Stefan Zweig e-kitap pdf, Satranç – Venedik Yayınları PDF Drive, Satranç – Venedik Yayınları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Satranç – Venedik Yayınları PDF Oku

Satranç – Venedik Yayınları Kısa Özet

Stefan Zweig, 1881’de Viyana’da dünyaya gözlerini açtı. Avrupa’ da iyi bir eğitim gördü. 1. Dünya Savaşı sırasında İsviçre’de ikamet etti. Savaş ardından ilk evliliğini Frederike von Winternit’ le yaptı. 1934’de Nazi baskısı sebebiyle ülkesini terk etti. 1939’ da ikinci evliliğini Lotte Altman’la yaptı. Sonra New York’a, ardından da Brezilya’ya gitti ve buraya yerleşti. 1942’ de intihar etti. Çeşitli nedenler söylense de bu intiharın asıl sebebi hiç bilinmedi.

Stefan Zweig, öykü ve romanlarının yanında, yazdığı yaşam öyküleriyle de hala yaşayan bir yazardır. Yaşamından geriye onlarca eser bırakmıştır. ”Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, Bir Çöküşün Hikayesi, Satranç, Amok Koşucusu, Muhteşem Gece, Yakıcı Sır ve Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat ” en ünlü eserleri içinde yer alır.

Satranç – Venedik Yayınları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu