PDF İndir

Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF indir

Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sinan Yağmur tarafından kaleme alınan Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitabını 9786055147709 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 kitap özeti, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 pdf oku, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 yandex, Sinan Yağmur e-kitap pdf, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF Drive, Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PDF Oku

Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 Kısa Özet

Yedi eşkıya, yedi hançer, yedi oluk kan. Aşkın güneşinden ateş yerine kan akmıştır bu kez. Akan kanları ile bir mektup yazmıştır Mevlânâ’sına: *Hamuşum!

Ey benim yüreğimin içi! Ah aşkın gözyaşlarını akıtan can dost!

Bu mektubumun sana geldi¤inde bilesin ki; Başımı kesip kör kuyuya atsalar. Şah damarımdan oluk oluk kanı akıtsalar, dokuz yurda tenimi lime lime dağıtsalar, yedi çakal sürüsü vücuduma saldırsalar kırmazdı acılar beni, yorardı belki teni. Özümsün, özümle ararım Mevlânâ’m seni. Şems’in kurban olsun sana. Ve yemin ederim ki ölümümün gözlerinin önünde olmasını isterdim. Gör ki aşk için ölmek ne demekmiş.*

Şems-i Tebrizi – Aşkın Gözyaşları 1 PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu