PDF İndir

Sevgi Hareketi PDF indir

Sevgi Hareketi PDF indir, e-kitap sitemizde Sevgi Hareketi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. tarafından kaleme alınan Sevgi Hareketi kitabı 4440000002889 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Sevgi Hareketi kitabını numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevgi Hareketi kitap özeti, Sevgi Hareketi pdf oku, Sevgi Hareketi yandex, e-kitap pdf, Sevgi Hareketi PDF Drive, Sevgi Hareketi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevgi Hareketi PDF Oku

Sevgi Hareketi Kısa Özet

birinci-paket-990-.jpg (95 KB)
Sevgi Hareketi paketi eklediğiniz siparişinizden kargo ücreti alınmayacaktır, bu ürün ile birlikte aldığınız diğer ürünler seçmeniz halinde sizin adresinize gönderilecektir.
Bu ürün “Deprem Yardımlaşma Seferberliği” ürünüdür. Yardımlarınız, AFAD koordinasyonunda herhangi bir ticari amaç olmaksızın en kısa bir sürede deprem bölgesine ulaştırılacaktır.
Not: Deprem Yardımlaşma Seferberliği kapsamı içinde kendi adresinizi seçerek ürünleri satın alabilirsiniz.Ek olarak Sevgi Hareketi ürünüyle birlikte aldığınız farklı ürünlerde sizin adresinize teslim edilecektir. Alınan Sevgi Hareketi paketi içindeki ürünler, otomatik olarak AFAD`ın adresine gönderilecektir

* Sipariş verdiğiniz ürünler yardım noktalarına ulaştırılmak üzere gönderilecektir.
* İptal ve iade yapılamaz.
* Sevgi Hareketi ürününün satışı ticari kar amacı gütmemektedir. Herhangi bir durumdan dolayı oluşabilecek tüm ticari karlılık AFAD’a bağışlanacaktır.

Sevgi Hareketi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu