Çocuk Kitapları

Sevgi Masalı PDF indir

Sevgi Masalı PDF indir, e-kitap sitemizde Sevgi Masalı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Sevgi Masalı kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sevgi Masalı kitabını 9786057611321 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sevgi Masalı kitap özeti, Sevgi Masalı pdf oku, Sevgi Masalı yandex, Samed Behrengi e-kitap pdf, Sevgi Masalı PDF Drive, Sevgi Masalı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sevgi Masalı PDF Oku

Sevgi Masalı Kısa Özet

Bir varmış bir yokmuş… Bir zamanlar bencil mi bencil, kimseleri beğenmeyen bir Padişah kızı ile uşağı Koçali varmış. Koçali, Padişah’ın kızına saf ve temiz bir aşkla bağlıymış. Bir gün artık dayanamayıp aşkını itiraf ettiğinde, kız onu bir daha görmemek üzere saraydan kovdurtmuş.

Lakin bu karşılıksız aşk hikâyesi burada bitmeyecektir. Uykusunu bir güvercine emanet eden kızın Sevgi Masalı’nı dinleyene kadar gözlerine uyku girmeyeceği söylenir. Dinleyelim bakalım Sevgi Masalı’nı, görelim şifa olup olmayacağını… Sevgi Masalı, Samed Behrengi’nin bizlere masal içinde masal anlattığı, sıcacık bir dayanışma, fedakârlık ve sevgi anlatısı.

Sevgi Masalı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu