PDF İndirPsikoloji Kitapları

Sevme Sanatı Erich Fromm PDF İndir

Sevme Sanatı Kitabı İndir

Sevme sanatı erich fromm pdf indir, sevmek ve sevilmek dünya üzerindeki herkesin ve her şeyin hakkı ama bunu bir de sanat halinde yapanlar var işte asıl tüm marifet onlarda şeytan tüyümü var ne var derler ya illaki bu kelimeyi duymuşsunuzdur aslında zeka ve beceri var diyelim bu kitap sayesinde sevmelerinizi bir sanata dönüştürebilirsiniz hepsi sizin elinizde. Erich Fromm aynı zamanda bir Psikanalist’dir ve kendisi Yahudi’dir ama Amerika’da yetişmiştir ruh bilimine olan araştırmaları ile dünya da hatırı sayılır kişilerdendir.

Sevme Sanatı Erich Fromm PDF

Sevme sanatı erich fromm pdf oku, bu hayatta sevmek en güzel şeylerden biridir birisine sevgi göstermek sevilmek paha biçilemez bir şeydir bunlar bizim doğuşumuzdan gelen en güzel özelliklerden biridir eğer Psikoloji bilimi ile ilgileniyorsanız alın size güzel bir kitap daha Sevme Sanatı kitabını okuduktan sonra hayata bakış açınız değişecek ve insan ilişkilerinde daha iyi olacaksınız kitap hakkındaki düşüncelerinizi yorumlara yazmayı unutmayın.

İlk Yayınlanma Tarihi: 1956
Kategori: Psikoloji Kitapları
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 200
PDF Boyutu: 6.4 MB

Sitemizde binlerce kitaba ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, Pdf kitap indirmek için yapmanız gereken üstteki linki kullanmak eğer ki paylaşımlarımızı beğeniyorsanız ve bize destek olmak istiyorsanız konuya yorum yapmanız yeterlidir. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu