Roman Kitapları

Sinekler de Uyur PDF indir

Sinekler de Uyur PDF indir, e-kitap sitemizde Sinekler de Uyur kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serpil Tuncer tarafından kaleme alınan Sinekler de Uyur kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sinekler de Uyur kitabını 9786052900826 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sinekler de Uyur kitap özeti, Sinekler de Uyur pdf oku, Sinekler de Uyur yandex, Serpil Tuncer e-kitap pdf, Sinekler de Uyur PDF Drive, Sinekler de Uyur Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sinekler de Uyur PDF Oku

Sinekler de Uyur Kısa Özet

Bu kitabın merkezi imgesi aşktır. Bu duygunun bir yönü, yol ayrımında kalınan aşk hallerine baktığı gibi bir diğer yönü tutkulu bir birlikteliğe, bir başka yönü de karşılıksız kalmış aşk kırgınlarına öyküden bir pencere açıyor. Serpil Tuncer’in öykülerinde kavga ettiği aşk, kadınların duygusal açmazlarını merkezde tutarak bir hayal atmosferi içinde şekilleniyor.

Yazar kendine özgü anlatımı, etkili vurguları, sarsıcı final cümleleri, duygunun gelgitlerini yansıtmadaki başarısıyla bir dünya kuruyor. Bu dünyaya yazar kendi özgün çizgisini çekiyor. Okurlarına soyutla somut içindeki dengede estetik çıtası yüksek, değişik bir anlatım sunuyor.

Kendi hayat algılarından ve düş dünyalarından parçalar bulabilecekleri öyküler bekliyor okuru.
Otobüste, durakta, vapurda, uçakta ve metroda…
Aşk’ın bir mesele olarak sorgulandığı bu sahici öykülerin olduğu bu kitap okurunu bekliyor.

Sinekler de Uyur PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu