Tarih Kitapları

Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih PDF indir

Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih PDF indir, e-kitap sitemizde Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metin Özdamarlar tarafından kaleme alınan Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih kitabını 9786257844499 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih kitap özeti, Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih pdf oku, Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih yandex, Metin Özdamarlar e-kitap pdf, Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih PDF Drive, Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih PDF Oku

Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih Kısa Özet

Sümer, Babil, Asur, Hitit, Frig, Lidya, Urartu ve İyon…

Marketten çikolata alınca ödediğimiz parada, bu kitabı yazdığımız yazıda onlar var.

Doktorların vazifeye başlarken ettiği yeminde, Ramazan ve Kurban bayramlarını kutladığımız ay takviminde, serimizin temeli olan *tarih* biliminde onlar var.

Tarih onlarla başladı. Tarihe onlar yön verdi. İlk icatları, ilk keşifleri onlar yaptı. Bindiğimiz araba gidiyorsa, uçak iniyorsa onlar aracılığıyla. Saatte, dakikada, gezegen ve ay isimlerinde, bilimde, sanatta hatta oyuncaklarda ve kedilerin evcilleştirilmesinde bile onların payı var.

Günümüzden 3.000-5.000 yıl önce kurulan uygarlıklara; heyecan dolu, ilham verici, olağanüstü bir yolculuk için hazır mısınız? Anadolu ve Mezopotamya uygarlıklarını öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Tarihin Sıfır Noktası – Eğlenceli Tarih PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu