Çocuk KitaplarıKral Şakir Kitapları

Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 PDF indir

Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Varol Yaşaroğlu tarafından kaleme alınan Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 kitabını 9786052041321 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 kitap özeti, Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 pdf oku, Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 yandex, Varol Yaşaroğlu e-kitap pdf, Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 PDF Drive, Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 PDF Oku

Tek Kişilik Dev Orkestra – Kral Şakir 1 Kısa Özet

Tek Kişilik Dev Orkestra - Kral Şakir 1Selam arkadaşlar, ben Şakir.

Hepinizin bildiği biçimde nam-ı diğer Kral Şakir.

Dışarıdan bakıldığında normal bir aile gibi görünsek de bizim evde her gün ayrı bir olay yaşanır. Aslan babam Remzi, kardeşim Canan, yemek âşığı Fil Necati ile birlikte maceradan maceraya koşarız.

Çılgın ve bir o kadar gülünç ailemle tanışacağınız için mutluyum ama şimdi biraz acelem var. Sebzelerle hamburgerler içinde kavga çıkmış; hamburgerler bir sıfır galip, olaya müdahale etmem lazım. Görüşürüz…

Tek Kişilik Dev Orkestra  Kral Şakir 1 PdF indirmek için Tıklayın

Tüm Kral Şakir Kitapları sitemizde yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu