Eğitim Kitapları

Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF indir

Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF indir, e-kitap sitemizde Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metin Gökçe tarafından kaleme alınan Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitabı 328 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitabını 9786052494660 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitap özeti, Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli pdf oku, Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli yandex, Metin Gökçe e-kitap pdf, Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF Drive, Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF Oku

Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli Kısa Özet

Bu kitap, İngilizce’yi halen öğrenmeye başlayan bireylere İngilizce diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. İngilizce konuşulan tüm dünya ülkelerine gidip gelen iş adamları, öğrenciler ve turistler bu kitapla istediklerini söyleyebilme, anlayabilme ve konuşma dilindeki kalıpları öğrenebilme olanağı elde edeceklerdir.

Kılavuz altı bölümden buluşmaktedir. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzun sonunda Türkçe-İngilizce Sözlük bulunmaktadır. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra İngilizce cümleler ve bu cümlelerin okunuşları bulunmaktadır.

Telafuzlu İngilizce Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu