Kişisel Gelişim Kitapları

The Secret – Sır PDF indir

The Secret – Sır PDF indir, e-kitap sitemizde The Secret – Sır kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rhonda Byrne tarafından kaleme alınan The Secret – Sır kitabının çevirmenliğini Seçil Ersek yapmıştır. Yayıncılığını Artemis Yayınları yaptığı The Secret – Sır kitap özeti, The Secret – Sır pdf oku, The Secret – Sır yandex, Rhonda Byrne e-kitap pdf, The Secret – Sır PDF Drive, The Secret – Sır Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

The Secret – Sır PDF Oku

The Secret – Sır Kitap Açıklaması

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük SırAsırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve olağanüstü paralara satın alındı. Tarihin en mühim bireylerinden bazıları bu yüzseneler yaşındaki Sır’rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein’ın bunun yanında kimi kaşifler, teologlar, bilimadamları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret’a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

“Secret’ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, veya istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.”

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

The Secret – Sır PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu