Siyaset Kitapları

Tünel PDF indir

Tünel PDF indir, e-kitap sitemizde Tünel kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan Tünel kitabı 246 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tünel kitabını 9786055147839 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tünel kitap özeti, Tünel pdf oku, Tünel yandex, Mehmet Akif Ersoy e-kitap pdf, Tünel PDF Drive, Tünel Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tünel PDF Oku

Tünel Kısa Özet

Bu soruya çok az insan Mehmet Akif Ersoy kadar doğru yanıt verebilirdi. Tünel, Ersoy’un abluka altındaki Gazze’de gazetecilik yaparken yaşadığı zorlu sürecin ve bu sürece eşlik eden zihinsel çabanın ürünü. Kederli, fakat umudunu yitirmemiş bir coğrafyanın topoğrafyası. Ersoy, sloganların Gazze’den duyulmadığı, hamasetin ölen çocukları kurtarmadığı gerçeğini bir tokat gibi çarpıyor yüzümüze. Dünyayla bağı kesilen Gazze’ye Gazzelilerle birlikte bir tünelden giriyor; onlarla birlikte açlığı, ölümü ve ölenlerin ardından yaşamı sürdürme savaşını yaşıyor. Üstelik tüm bu duygusal ve fiziksel yüke rağmen, gerçeklikle yüzleşmekten vazgeçmiyor. Meseleye soğukkanlılıkla yaklaşıyor ve vaziyeti net bir biçimde ortaya koyuyor.

*Filistin için endişelı olan herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kimileri diplomasi yürütüyor kimileri insani yardım gönderiyor. Ben ise savaş muhabirliğim boyunca yalnızca bu toprakların, her saniye tonlarca demir parçası altında yaşama tutunmaya çalışan halklarının gözlerindeki sitemi, yüzlerindeki acıyı anlatmaya çabaladım. Anlatabildiklerim ve Tünel’de okuyacaklarınız, onların dünyasının küçücük bir detayı.*

Tünel PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu