Hukuk Kitapları

Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi PDF indir

Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi PDF indir, e-kitap sitemizde Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abdurrahim Altun tarafından kaleme alınan Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi kitabı 191 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi kitabını 9786053009061 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi kitap özeti, Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi pdf oku, Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi yandex, Abdurrahim Altun e-kitap pdf, Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi PDF Drive, Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi PDF Oku

Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi Kısa Özet

Bu çalışma, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda yürütülen yüksek lisans programı neticesinde Prof. Dr. Erkan Küçükgüngör danışmanlığında hazırlanan *türk borçlar hukukunda reklam yapım anlaşmasi* başlıklı yüksek lisans tezini baz almaktadır.

Söz konusu çalışma, Prof. Dr. Erkan Küçükgüngör, doç. Dr. Leyla müjde Kurt ve dr. Öğr. Üyesi burcu gülseren Özcan Büyüktanır’dan bir araya gelen jüri önünde savunulmuş ve oybirliği ile başarılı bulunmuştur. Çalışma birtakım değişiklikler ve eklemeler neticesinde yayın aşamasına getirilmiştir.

 

Türk Borçlar Hukukunda Reklam Yapım Sözleşmesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu