Siyaset Kitapları

Ülkücüye Notlar PDF indir

Ülkücüye Notlar PDF indir, e-kitap sitemizde Ülkücüye Notlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Necdet Sevinç tarafından kaleme alınan Ülkücüye Notlar kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ülkücüye Notlar kitabını 9786059916400 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ülkücüye Notlar kitap özeti, Ülkücüye Notlar pdf oku, Ülkücüye Notlar yandex, Necdet Sevinç e-kitap pdf, Ülkücüye Notlar PDF Drive, Ülkücüye Notlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ülkücüye Notlar PDF Oku

Ülkücüye Notlar Kısa Özet

*Hafıza-i beşer nisyan ile maluldür.* Türk Dil Kurumu’nun açıklamasına göre, *İnsan hafızası unutkanlık hastasıdır* manasına gelen bu cümle, insanın yaşamını sürdürebilmesi adına anlık heyecan, sevinç, üzüntü gibi kendisine yaradılıştan eklenen özellikleri, yaşamak için unutmak zorunda olduğunu belirtir.

Bu deyimi tersine çevirmek için…

Bu kitabı;

*Vatan topraklarının bağrına teslim ettiğimiz yiğit ülküdaşlarımızı adını unutmamak ve unutturmamak için…

Irkımın en asil duyguları¬na ve yüce değer yargılarına, din ve mukaddesatına küfredilmemesi için…

Tarihin en büyük sahtekârlıkları, en kahpe alçaklıkları, en acımasız düşmanlıklarıyla birlikte en derin, en içten ve en içten aşklarına da sahne olmuş, yanmış, yakılmış, yağmalanmış ülkemize, ülkümüze sahip çıkmak için…*

Okumalısınız

Ülkücüye Notlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu