Edebiyat Kitapları

Umut PDF indir

Umut PDF indir, e-kitap sitemizde Umut kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayhan Aydın tarafından kaleme alınan Umut kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Umut kitabını 9786257740036 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Umut kitap özeti, Umut pdf oku, Umut yandex, Ayhan Aydın e-kitap pdf, Umut PDF Drive, Umut Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Umut PDF Oku

Umut Kısa Özet

Bu kitap, geçmişten bugüne insanlığın öyküsünü ifade etmektedir. Kitap, farklı coğrafyalarda ve tarihsel zamanlarda mutluluk, bilgelik, erdem, inanç, hoşgörü, eşitlik, sevgi ve kardeşlik adına üretilen bütün öğretilere duyulan koşulsuz saygı ilkesi ile kaleme alınmıştır. Duygularımızın, düşüncelerimizin, değerlerimizin ve davranışlarımızın kökenine farklı pencerelerden bakmak isteyen gerçek okuyuculara tavsiye edilir.

İçinde; mitolojik anlatılar, kır çiçekleri, yağmur damlaları, sonbahar renkleri, aşk hikâyeleri, insanın acıları, çıkmazları, destanı yazılmamış kahramanların öyküleri, şifrelenmiş gerçeklerin algoritmaları ve çocuk gülüşleri mevcuttur. Fonda; içinde kaybolduğumuz zaman denizinin dalgalarından, derin vadilerden ve dağların doruklarından esen rüzgarların şarkıları mevcuttur. Bu ezgiler, tarihin derinliklerden yansıyan altın damlaların aydınlattığı örtük bilgelikle mayalanmıştır. Bu kitap; gerçeği arayan, bu yolda cesaretle ve bilgelikle yürüyen insanlara taze bir nefes alma fırsatı sunacaktır.

Kendine, hayata, insanlık hallerine, mitoloji, antropoloji, felsefe, psikoloji, tarih, edebiyat gibi disiplinlerin ortak prizmasından yansıyan ışıkla bakmak için korkusuz bir yüreği ve ışıldayan bir beyni olmalı insanın. Çünkü insan olmak; cesaretle ayağa kalkarak bugüne dek sorulmamış soruları sormaktır. Üstelik geçmişte ve şimdilerde verilen yanıtların yetersiz olduğunu düşünerek sonsuza kadar soru sormaktır, insan olmak.

Yazar; insancıl bir anlatımla, yanıtını kendisinin de bilmediği bu sorular üzerinde sizi keyifli, sıcak bir söyleşiye davet ediyor. Her şeyin değerini kaybettiği bu çağda, umudunu kaybedenlerin umutlarını yeşertmesi dileğiyle…

Umut PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu