Edebiyat Kitapları

13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap PDF indir

13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. James Dashner tarafından kaleme alınan 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap kitabı 1552 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap kitabını 9786254102219 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap kitap özeti, 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap pdf oku, 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap yandex, James Dashner e-kitap pdf, 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap PDF Drive, 13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap PDF Oku

13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap Kısa Özet

  1. GERÇEKLİK (1. KİTAP) GİZEMLİ MEKTUPLAR GÜNCESİ

 

Bilmeceli mektuplar gizemli bir gerçekliğin kapılarını aralıyor…

 

Ya mühim sonuçlar doğuracak her kararınız yeni bir farklı gerçeklik yaratıyorsa? Ya bu gerçeklikler tehlikedeyse ve onları kurtarmak size düştüyse?

On üç yaşındaki Atticus Higginbottom, kısaca Tick, posta kutusunda enteresan bir mektup belirene kadar sıradan bir hayat süren, sıradan bir çocuktur. Alaska’dan yollanan, “E. G.” imzalı bu mektupta gerçekliği yok edebilecek tehlikeli, belki de ölümcül hadiselerin gerçekleşmeye başladığı yazmaktadır. E. G. Tick’e belirli bir zamanda, belirli bir yerde söyleyeceği, belirli sözcükleri bulması için on iki ipucu göndereceğini iletir.

Tick, kendisine yollanan ipuçlarını takip edecek cesareti bulabilecek ve zaman tükenmeden bilmeceyi çözebilecek mi?

 

Serinin ilk kitabı macera, eğlence ve şifrelerle dolu. Tehlike kapıda. Tick ve dostlarına gerçeklikler arası yolculuklarında eşlik etmeye hazır mısın?

 

 

“Heyecan yaratacağı kesin.”

Brandon Mull, Ötedünya serisinin The New York Times çoksatan yazarı

 

“Merak uyandıran bir ilk kitap. Heyecan son sayfaya kadar hız kesmeden sürdürmekte.”

School Library Journal

 

 

  1. GERÇEKLİK (2. KİTAP) KARANLIK SONSUZLUK AVI

 

Düşmanlar her geçen gün çoğalıyor, türlü türlü tehlike ortaya çıkmakta. 

 

Gerçekliklerde yaşadıkları, hayatlarını değiştiren maceralardan sonra Tick, Paul ve Sofia mülayim bir yaz geçirmiştir ama Efendi George’tan gelen son mesaj her şeyi değiştirir. 

Tüm gerçekliklerde insanlar delirmektedir. Daha da kötüsü, bazı gerçeklikler parçalanıp hiçliğe karışmaktadır. Efendi George Dördüncü Gerçeklik’ten Bay Chu’nun Karanlık Sonsuzluk adı verilen gizemli bir silah üzerinde çalıştığını öğrenir. Ama kimse bu silahın nasıl durdurulabileceğini, hatta durdurulup durdurulamayacağını bile bilmemektedir. 

Tick ile dostlarının kaçırılıp gerçeklikten gerçekliğe sürüklenmesi ve ortalarına düştükleri ölümcül tuzaklardan kurtulmak için zor bilmeceleri çözmek zorunda kalması işleri iyice karıştırır. Hanımefendi Jane ve Tick kendilerini gizemli silaha ulaşmak için yarışırken bulur. Kim bu silahı yok edecek veya kim onun yeni sahibi olacaktır? 

 

 

 “Muhteşem bir eser. Dashner bilgiyi okura ne zaman vereceğini, zarif bir üslupla yazmayı ve sevilesi karakterler yaratmayı çok iyi biliyor.” 

Chicago Sun-Times 

 

 

 

  1. GERÇEKLİK (3. KİTAP) PARÇALANMIŞ UMUT KILICI

 

 

Güçlerinin ağırlığı omuzlarına iyice çökerken Atticus evreni kurtarmayı başarabilecek mi?

 

Atticus Higginbottom için işler artık farklıdır. Dördüncü Gerçeklik’te kıyısından döndükleri felaketten sonra okula gitmeyi bırakmış, evde fizik dersleri almaya ve gizemli Chi’karda güçlerini kontrol etmeyi denemeye başlamıştır. Ama tam da ilerleme kaydedecekken Hanımefendi Jane görülmektedir. Ağır yaralarının izlerini taşıyan Jane artık çok daha kuvvetlidür. Evrenin en karanlık sırrını tercih ederek Parçalanmış Umut Kılıcı’nı yaratmıştır ve Tick’in ailesi de dahil milyarlarca yaşamı, Ütopik Gerçeklik’e ulaşmak için harcamakta kararlıdır. İntikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Tick ve dostları Jane’in Fabrika adlı yerde gizli deneyler yaptığını öğrendiğinde en zor görevlerine çıkmak zorunda kalır. Başarısızlık kabul edilemezdir çünkü tüm evrenin varlığı bu görevin sonucuna bağlıdır. 

 

Gerçekliklerin sınırlarını aşan, heyecanlı bir maceraya hazır olun! 

 

 

  1. GERÇEKLİK (4. KİTAP) SİS VE ŞİMŞEK BOŞLUĞU

 

Tick’in gerçekliğin ta kendisini kurtarması için nasıl bir bedel ödemesi gerekecek? 

 

Atticus Higginbottom, ezeli düşmanı Hanımefendi Jane ve kuvvetli fakat yozlaşmış Bay Chu’yla birlikte Hiçlik’te mahsur kalmıştır. Hayatta kalabilmeleri için önceden hiç yapmadıkları bir şeyi yapıp birlikte çalışmak ve oradan kaçmak mecburiyetindedirler. Her şeyi yutan bir yarık tüm gerçekliklere canavarlar yaymaktadır. Gerçekliklerin dikişleri atmakta, Tick’in dostları ve Gerçeklikçiler evrenin sonunu getirebilecek bir savaşla yüz yüze kalmaktadır. Efendi George’un elindeyse son bir koz mevcuttur: Gizemli ve kuvvetli Karma. Ama bunu kullanmak kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar tehlikeli olabilir… 

 

 

 “Harika. Dashner neyi, ne zaman açığa çıkaracağını çok iyi biliyor.” 

Chicago Sun-Times 

 

“İlgi çekici bir seri. Her yönüyle kuvvetli.” 

Kirkus Reviews

13. Gerçeklik Serisi Kutulu Özel Set 4 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu