Gerilim Kitapları

29. Oda PDF indir

29. Oda PDF indir, e-kitap sitemizde 29. Oda kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jennifer McMahon tarafından kaleme alınan 29. Oda kitabı 440 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 29. Oda kitabını 9786052064771 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 29. Oda kitap özeti, 29. Oda pdf oku, 29. Oda yandex, Jennifer McMahon e-kitap pdf, 29. Oda PDF Drive, 29. Oda Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

29. Oda PDF Oku

29. Oda Kısa Özet

*29.Oda yılın en ürpertici romanlarından biri.*

– The Miami Herald

*Gizemli ve korkutucu…*

– USA Today

*29.Oda’da McMahon psikolojik gerilimde kendine özgü bir üslup geliştirdiğini bir kez daha ispatlıyor.*

– The Booklist

*29.Oda okurlara iyi bir korku-gerilim kitabında aradıkları her şeyi veriyor. Elinizden bırakamayacağınız, şafak sökene kadar okuyacağınız bir roman.*

– Bookpage

*McMahon’ın kabiliyeti tahmin yetinizi sekteye uğratmasında gizli. McMahon’un öyküsü öyle manevralar yapıyor ki tüm tahminleriniz boşa çıkıyor.*

– People

Bir zamanlar kırsal Vermont bölgesinin cazibe merkezlerinden birisi olan, şimdinin harap Kule Oteli, yalnızca Amy, Piper ve Piper’ın ufak kız kardeşi Margot’nun anılarında o eski ihtişamlı hâliyle yaşıyordu. Otelin geçmişine ait karanlık, korkunç bir sır dostluklarını bir daha asla düzelmeyecek biçimde bozana dek üç kız çocukluklarının en güzel günlerini o otelde oynayarak geçirmişlerdi.

Şimdi birer yetişkin olan Piper ve Margot, hayatları boyunca, o yaz keşfettikleri dehşet verici sırrı geçmişe gömmeye çabaladılar. Ama bir gece yarısı Margot’nun, Piper’ı arayarak ona tüyler ürpertici bir vahşeti açıkladıği telefon konuşması, bu husustaki kararlılıklarını ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecekti.

29. Oda PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu