Gerilim Kitapları

Çocuk Hırsızı PDF indir

Çocuk Hırsızı PDF indir, e-kitap sitemizde Çocuk Hırsızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Brom tarafından kaleme alınan Çocuk Hırsızı kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocuk Hırsızı kitabını 9786257650564 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuk Hırsızı kitap özeti, Çocuk Hırsızı pdf oku, Çocuk Hırsızı yandex, Brom e-kitap pdf, Çocuk Hırsızı PDF Drive, Çocuk Hırsızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocuk Hırsızı PDF Oku

Çocuk Hırsızı Kısa Özet

*Karanlık, enteresan ve özgün bir Peter Pan macerası.* –Christopher Golden

Peter çevik, cesur ve yaramazdı… ve tüm çocuklar gibi oyun oynamayı seviyordu, her ne kadar oyunları kanlı bitse de. Gözleri altın gibi parlayan Peter sana gülümsediğinde artık ömür boyu dostun olurdu ama çok da güvenilir bir dost sayılmazdı ve seni götürmeyi vadettiği yer Varolmayan Ülke değildi.

Eğer Peter onu kurtarmasaydı on dört yaşındaki Nick uyuşturucu satıcıları tarafından öldürülecekti. Şimdi bu karizmatik çocuk onu asla büyümeyecekleri; perilerin, canavarların ve sonsuz büyünün var olduğu gizli bir yere, maceraveyavet ediyordu. Nick, Peter’ın peşinden bu yere gittiğinde onun *Şeytanlar* adını koyduğu, kayıp ve çalınmış çocuklardan bir araya gelen vahşi kabilesiyle birlikte Kaptan ve askerlerine karşı savaşmayı öğrenecek veya ölecekti. Çocuk Hırsızı Peter’ın karanlık geçmişi bu sürede su yüzüne çıkacaktı.

Dünyaca ünlü illüstratör Brom’un hem yazıp hem resimlediği, Peter Pan hikâyesini enteresan, sıradışı ve bi hayli karanlık bir biçimde yeniden anlattığı Çocuk Hırsızı, çocukluk kahramanınızın korkutucu tarafını açığa çıkarıyor.

*Brom, fantastik edebiyata safi korku zerk ediyor.* –Holly Black

Çocuk Hırsızı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu