Gerilim Kitapları

Dünya Savaşı Z PDF indir

Dünya Savaşı Z PDF indir, e-kitap sitemizde Dünya Savaşı Z kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Max Brooks tarafından kaleme alınan Dünya Savaşı Z kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dünya Savaşı Z kitabını 9786257737869 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dünya Savaşı Z kitap özeti, Dünya Savaşı Z pdf oku, Dünya Savaşı Z yandex, Max Brooks e-kitap pdf, Dünya Savaşı Z PDF Drive, Dünya Savaşı Z Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dünya Savaşı Z PDF Oku

Dünya Savaşı Z Kısa Özet

*Okunması gereken bir kitap. Brooks, öylesine geniş bir şekilde ve özgün yazıyor ki bizim bilmediğimiz bir şey bildiğinden şüphelenmemek elde değil.* –Simon Pegg

Max Brooks, yakın dönem korku-gerilim edebiyatının öne çıkan yazarlarından. 2013’te beyaz perdeye bir araya getirilen ve oldukça büyük beğeni alan Dünya Savaşı Z de “zombi kıyameti” tahayyülünün çağımızdaki zirve noktası.

Çin’de görülmektedirak ağır ağır tüm dünyaya yayılan bir virüs, Büyük Panik zamanında insanları yaşayan ölülere çevirmişti. Sokaklar, korunaklı binalar, karargâhlar… artık hiçbir yer güvenli değildi. Zombiler ve insanlar içindeki savaşın ardından dünya nüfusu yarı yarıya azalmıştı.

Yazar, Z virüsü pandemisinin ardından kurulan yeni dünya düzeninde bir çok ülkeye giderek savaşın tanıklarıyla röportajlar yapıyor. Medeniyete etkilerini siyasi ve sosyolojik açılardan ele alırken hikâyenin gerilimi bir an bile düşmüyor. Ortaya insanlığın verdiği en büyük savaşın sözlü bir tarihçesi çıkıyor.

Salgın yayılmayı sürdürüyor… Yaşayan ölüler her yerde.

Dünya Savaşı Z PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu