Gerilim Kitapları

Genetik Komplo PDF indir

Genetik Komplo PDF indir, e-kitap sitemizde Genetik Komplo kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Leslie Alan Horvitz tarafından kaleme alınan Genetik Komplo kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Genetik Komplo kitabını 9786052063941 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Genetik Komplo kitap özeti, Genetik Komplo pdf oku, Genetik Komplo yandex, Leslie Alan Horvitz e-kitap pdf, Genetik Komplo PDF Drive, Genetik Komplo Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Genetik Komplo PDF Oku

Genetik Komplo Kısa Özet

DNA’nız ile ilgili bilmediğiniz her şey sizi öldürebilir

Bilim adamları, artık tıpkı hacker’ların bilgisayar sistemlerine sızdığı gibi DNA’ların içine sızıp yeni DNA’lar işleyerek veya ölümcül kalp krizleri, Alzheimer gibi hastalıkları tetikleyecek genetik değişimler yaratarak organizmaları manipüle edebilmektedir. *Biohacker* olarak anılan bu bireyler eBay gibi sitelerden satın aldıkları ekipmanlarla mutfaklarında bile bu deneyleri gerçekleştirebilmektedir.

Bu biohacker’ların içinde genetik manipülasyon alanında kendine isim yapmış Seth Stringer; genç, küstah, işine takıntılı biraz da naif biridir. Eski profesörü Marcus Adair’in Londra’ya gelip Chimera adında ülkeler arası bir eczacılık şirketiyle çalışma ihtimalini duyduğunda, Seth bu şansa balıklama atlar.

Lakin Chimera’nın esas amacının kalıtsal ilaçlar değil, elit bireyler için ölümcül ürünler imal ettirmek olduğunu öğrendiğinde ise her şey için artık çok geç kalmıştır. Bu ürünler; başkanlara, başbakanlara veya onlara karşı başka DNA’lar kullanan CEO’lara suikast yapmak ve onları güçten düşürmek için kullanılmaktadır. Kullanılan bu metot yalnızca katil virüsün tanımlanmasını zorlaştırmakla kalmaz, bunun yanı sıra aslında bir suç işlendiğini belirlemeyi de imkânsız kılmaktadır..

Genetik Komplo PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu