Gerilim Kitapları

Halka PDF indir

Halka PDF indir, e-kitap sitemizde Halka kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Koci Suzuki tarafından kaleme alınan Halka kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Halka kitabını 9786257650533 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Halka kitap özeti, Halka pdf oku, Halka yandex, Koci Suzuki e-kitap pdf, Halka PDF Drive, Halka Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Halka PDF Oku

Halka Kısa Özet

*Asya’nın Stephen King’i.* –Library Journal

*Koci Suzuki varlığın kurgusunu, ölümsüzlüğü ve bilinci sorguluyor.* –Hakan Günday

1990’lı senelerdan bu yana insanlığa yeni kâbuslar armağan eden Koci Suzuki’nin başyapıtı Halka, hem edebiyatta hem de sinemada yeni bir korku dalgasının artmasıne neden olan, polisiyenin serüvenci ruhuyla psikolojik gerilimin derin dehşetini birleştiren çağdaş bir lanet anlatısı.

Dergi muhabiri Kazuyuki Asakava’nın yeğeni Tomoko gizemli bir biçimde yaşamını kaybeder. Üç gencin daha aynı gün ve saatte aniden öldüklerini öğrenen Asakava, bu vakalar içindeki karanlık bağları araştırırken, peşine düştüğü ipuçları onu enteresan görüntülerle dolu bir videokasete götürür. Kendisini gün geçtikçe daha fazla sürüklendiği bir girdabın ortasında bulan Asakava, arkadaşı Ryuci Takayama’nın yardımıyla bu sarmalın içinden çıkmaya çabalarken, kasetin laneti yaşamında daha fazla yer kaplamaya başlar.

Sonuna kadar izle!

Hakan Günday’ın önsözüyle

Halka PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu