Gerilim Kitapları

Üçe Kadar Say PDF indir

Üçe Kadar Say PDF indir, e-kitap sitemizde Üçe Kadar Say kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jane Casey tarafından kaleme alınan Üçe Kadar Say kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Üçe Kadar Say kitabını 9786057906861 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Üçe Kadar Say kitap özeti, Üçe Kadar Say pdf oku, Üçe Kadar Say yandex, Jane Casey e-kitap pdf, Üçe Kadar Say PDF Drive, Üçe Kadar Say Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Üçe Kadar Say PDF Oku

Üçe Kadar Say Kısa Özet

Ve artık çıkış yolu yoktu.

Jess Tennant’ın yaşadığı kasabaya Noel zamanı gelmiştir. Yılın bu zamanında Jess’ten kocaman bir Noel ağacı süslemesi ve şehir dışından ziyarete gelen erkek arkadaşıyla vakit geçirmesi beklenirken, o kendisini tekrar gizemlerin içinde bulur.

Sıradan bir tarih projesi ile yollarının kesiştiği Gilly Poytner’ın aniden ortadan kayboluşu, Jess’i de hadiselerin içine sürükler. Ardında birkaç dedikodu ve yalnızca bir günlük bırakan Gilly’nin başına ne geldiğine dair kimsenin bir düşüncesi yoktur. Şifrelerle dolu bir günlük, Jess’in sır perdesini aralamasına yetecek mi?

Üçe Kadar Say PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu