PDF İndir

Acelesi Olanlar İçin Astrofizik PDF indir

Acelesi Olanlar İçin Astrofizik PDF indir, e-kitap sitemizde Acelesi Olanlar İçin Astrofizik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Neil deGrasse Tyson tarafından kaleme alınan Acelesi Olanlar İçin Astrofizik kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Acelesi Olanlar İçin Astrofizik kitabını 9786258489736 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Acelesi Olanlar İçin Astrofizik kitap özeti, Acelesi Olanlar İçin Astrofizik pdf oku, Acelesi Olanlar İçin Astrofizik yandex, Neil deGrasse Tyson e-kitap pdf, Acelesi Olanlar İçin Astrofizik PDF Drive, Acelesi Olanlar İçin Astrofizik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Acelesi Olanlar İçin Astrofizik PDF Oku

Acelesi Olanlar İçin Astrofizik Kısa Özet

Neil deGrasse Tyson’la evrenin sırlarını keşfedin.

Uzay ve zamanın ne anlama geldiği; evrenin, galaksilerin, gezegenlerin, yıldızların ve dünyamızın nasıl oluştuğu; madde, karanlık madde, enerji ve ışığın ne olduğu gibi ufuk açıcı sorulara yanıt ararken ünlü astrofizikçi Neil deGrasse Tyson’dan daha iyi bir rehber düşünülemez.

Günümüzde pek azımız kozmosu anlamak için vakit ayırabilinmekte. Büyük Patlama’dan karadeliklere, kuarklardan kuantum mekaniğine, gezegen arayışından evrende başka yaşamlar bulma girişimlerine kadar kozmosu ilgilendiren bir çok konuya değinen Acelesi Olanlar İçin Astrofizik, her an her yerde basit bir şekilde okuyabileceğiniz, kısa fakat aydınlatıcı ve keyifli bölümlerle evreni ayağınıza getiriyor.

“Tyson, evrenimizin hikâyesini on iki kısa bölümde muhteşem bir biçimde anlatıyor. Kitabı bir çırpıda bitireceksiniz.”
–BBC

“Evreni tanımak için Dr. Tyson’dan daha iyi bir kozmik tur rehberi düşünemiyorum.” 
–Michio Kaku

Acelesi Olanlar İçin Astrofizik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu