Edebiyat Kitapları

Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap PDF indir

Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eric Giacometti – Jacques Ravenne tarafından kaleme alınan Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap kitabı 1888 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap kitabını 3579521472759 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap kitap özeti, Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap pdf oku, Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap yandex, Eric Giacometti – Jacques Ravenne e-kitap pdf, Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap PDF Drive, Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap PDF Oku

Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap Kısa Özet

Gölge Ritüeli

KANLI AYİNLER… SIR CİNAYETLER…İNSANLIĞI TEHDİT EDEN ESKİ BİR GİZEM…

Adına yakışır bir gerilim romanı mı istiyorsunuz? Onu buldunuz!!

Gölge Ritüeli sizi 504 sayfa boyunca soluk soluğa bırakıyor!!

Heyecan verici bir entrikanın eşliğinde, gizliliğiyle ünlü masonluğun kalbinenefes kesici bir yolculuk.

Bütün olaylar gerçek olgular üzerine kurulu ve okurlar Da Vinci Şifresi’nindaha fazla heyecan duyacak…

Roma, Mayıs 2005… Büyük Doğu Locası’nın arşivcisi, Fransız Konsolosluğu’ndakibir davette masonluğun tanınmış kurucusu Hiram’ın öldürüldüğü ritüelleöldürülür. Kudüs’te, üzerinde gizemli bir metnin yazılı olduğu eski bir taşıinceleyen arkeolog da aynı biçimde öldürülmüştür.

Mason Komiser Antoine Marcas ve konsolosluğun çekici güvenlik şefi JadeZewinski, bu cinayetleri çözmeye çalışırken karşılarında masonluğun ezelidüşmanı, Nazi kökenli gizli dernek Thule Cemiyeti’ni bulurlar.

1940’ta Nazilerin eline geçen bazı gizli masonik belgeler uğruna, Hitler’inölümünden altmış yıl sonra hâlâ kanlı cinayetler işlenmektedir. Peki, bu gizlibelgelerde hangi sır yatmaktadır?

“”Masonların içinde bir Da Vinci Şifresi…Gölge Ritüeli müthiş birkitap.””
-Le Parisien

“”Tartışılmaz bir biçimde etkileyici ve tamamen kendine özgü biratmosferi var.””
-Hubert Prolongeau – Première

Kazanova Tarikatı

Mason locaları içinde bile gizli kalmışbir tarikat…

Erotizmin sırrına vâkıf olduğunu söyleyen bir önder ve ona inanmış inisiyeler…

Sicilya’da zevk dolu bir gecenin sonunda önderleri tarafından kazığa bağlanıpdiri diri yakılan müritlerden yalnızca genç bir kadın olan Anaïs hayatta kalır.

Paris’te bu tarikatın müridi olan bir bakan şehvet dolu bir gecenin sabahındakollarında metresinin cesediyle deliliğin eşiğinde bulunur. Olası bir skandalıönlemek için mason kardeşlerinden komiser Antoine Marcas soruşturmanın başınaatanır.

Anaïs ile Marcas’ın yolları ikisi için de çok mühim olan bir masonun evindekesişir. İkili kötülüğün kadim gizemlerine doğru büyük bir maceraya atılırkenyüksek dereceli inisiye Kazanova’nın yazdığı söylenen, çok eski bir elyazmasıyla alakalı gerçekleri de görülmektediracaktır.

Zevkin doruklarından ölümün kollarına uzanan bir yolculuk…

“”Hikâyenin sağlam kurgusu bir an bile durmanıza izin vermeyecek. Güçlüentrikalar, ihanet eden üstatlar, sahte kardeşler hepsi bu romanda. KazanovaTarikatı bir üstadın eseri…””
-Le Parisien-

“”Da Vinci Şifresi’nden daha nefes kesici ve kesinlikle daha iyi yazılmış.Kazanova Tarikatı bu yazın en iyi kitaplarından.””
-20 Minutes-

“”Da Vinci Şifresi’ni seven okurlar, bu kitaba bayılacaksınız. Entrikadanmanipülasyona, erotizmden gerilime aradığınız her şey bu kitapta.””
-GALA-

“”Son sayfasına kadar bir solukta okuyacağınız muhteşem bir macera.””
-Pleine Vie-

Haşhaşiler

Acı nedir bilmiyorlar… Merhamet nedirbilmiyorlar… Dünyanın en seçkin yöneticileri ve iş adamlarından oluşuyorlar…Güce sahip olmak için en gaddar metotları kullanıyorlar… Onlar modernHaşhaşiler.

Fransız mason yöneticiler bu gizli tarikatın varlığından haberdar olduklarında,içeriye sızmak komiser Marcas’a düşer. İstemeden kabul ettiği bu görev onu onüçüncü yüzyıl mason ve Hıristiyanlık tarihinde tehlikeli bir yolculuğaçıkaracaktır. Tapınak Şövalyeleri dünyanın sandığı gibi Fransız Kralıtarafından yok edilmemiştir, tarikatın Haşhaşilerin sırrına vakıf Üstat’ıaracılığıyla varlığını şimdiye kadar sürdürmüştür. Marcas, bu locaya girer fakatkabul merasimi, insanın acı ve merhamet merkezini etkisiz kılan vahşi birritüeldir. Bu ritüelle birlikte locanın sırrını görülmektediran komiser,tarikatın Brezilya’daki gizli merkezinden kaçmaya çalışırken locanın tarihîkomplolarını da görülmektediracağı bir maceranın içine sürüklenecektir.

“”Tarih ve günümüz içinde örülmüş, ustaca oluşturulmuş ve birbirineparalel ilerleyen karakterler ve entrikalarla dolu Haşhaşiler, türün ikiustasından yeni yazarlara ders niteliğinde bir eser.””
-Marine de Tilly-

“”Haşhaşiler belki de Komiser Marcas’ın şimdiye kadar yazılmış en iyimacerası.””
-Jean-Laurent Turbet-

“”Aksiyonun hiç dinmediği, James Bond maceralarını andıran birroman.””
-Sophie Peugnez-

“”Fransız yazar ikilisi okuyucuyu bir boşluğa atıp onlara dünyanın karanlıkyüzünü gösteriyor.””
-Buchreport-

“”Serinin dördüncü kitabı, tarihin karanlık köşelerine doğru çıkılanheyecanlı bir yolculuk.””
-Alphélandre-

Kan Kardeş

Ben Seçilmiş Kişiyim. Ben Kan Kardeş’im.Ebediyen. Öldürüyorum ve Yeniden Doğuyorum…

Paris’te, bir mason locasında yapılan inisiye kabul merasimi kana bulanır. Masonkomiser Antoine Marcas kendi locasında cinayetler işleyen adamın peşine düşerve onunla karşılaşır: İntikamın dokuzuncu derecesindeki Kan Kardeş’le… KanKardeş, Özgürlük Heykeli’nin altındaki mağaralardan Eyfel Kulesi’nin demirlerinekadar her yere yayılmış bir sırrın peşindedir. Saf altının, simya altınınınsırrıdır bu… Bu sır yüzsenelerdır dört Fransız aile tarafından korunmaktadır veher aile sırrın yalnızca bir bölümüne vakıftır. Kan Kardeş de bu dört aileninkimliğine…

Antoine Marcas, Paris’ten New York’a uzanan bu koşuşturmanın içinde öte yandanKan Kardeş’in izini sürerken öte yandan da masonluk tarihine ve simya altınınadair gizli kalmış birden fazla sırrı aydınlatacak ve ünlü simyacı üstat NicolasFlamel’in de ayak izlerini takip edecektir…

“”Sarsıcı bir ezoterik macera.””
-Ouest France-

“”Çok etkileyici, titizlikle araştırılmış ve iki yazar tarafından harikabiçimde kaleme alınmış bir hikâye.””
-Le Parisien-

“”Akıllıca kurgulanmış ve heyecan verici bir anlatıma sahip.””
-Gala-

“”Komiser Marcas’ın masonluk tarihine yaptığı yolculuğu çok katmanlı biröyküyle anlatan başarılı bir polisiye macera.””
-jlturbet.net-

“”Sürpriz sonuyla okuyucusunu şaşırtan ve masonluğa dair her zamanki gibigüvenilir bilgiler içeren sürükleyici bir polisiye.””
-hiram.be-

Antoine Marcas Serisi Takım Set 4 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu