PDF

Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar PDF Oku indir

Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar kitabını araştırdık. Ayrıca Anton Pavloviç Çehov tarafından kaleme alınan Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar kitap özetinin yanı sıra, Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar pdf oku, Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar yandex, Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar e-kitap pdf, Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar PDF Drive, Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar PDF indir Oku

Birinci Perde
İvanov yurtluğunun bahçesi. Solda evin teraslı ön yüzeyi. Pencerelerden biri açıktır. Terasın karşısındaki geniş, yarım daire şekilindeki alandan bahçenin daha uzak yerlerine, ortadan ve sağdan ağaçlı yollar uzanıyor. Sağda bahçe sıraları ve masaları. Masalardan birinde bir lamba yanmaktadır.
Hava kararmakta. Perde açılırken, evden bir piyano-viyolonsel ikilisi işitilir… ivanov, borkin
(İvanov masalardan birinde kitap okumaktadır. Bahçenin derinliklerinde, büyük çizmeleri ve tüfeğiyle Borkin görülür. Çakırkeyiftir. İvanov’u görünce ayaklarının ucuna basarak yaklaşır. Tam yanına vardığında tüfeğiyle yüzüne nişan alır.) ivanov (Borkin’i görerek irkilir ve sıçrar): Mişa! Bu da nesi! Tanrım! Korkuttunuz beni…
Sinirlerim yeterince bozuk zaten, bir de siz bu budalaca şakalarınızla… (Oturur.) Korkuttu, seviniyor…

Anton Pavloviç Çehov – Büyük Oyunlar PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu